Portal wiara.pl

  1. Co najmniej 31 prac naukowych dotyczących komórek macierzystych, których autorem był prof. Piero Anversa, okazało się zawierać sfałszowane lub sfabrykowane dane - informuje Associated Press.
  2. O powołaniu chrześcijan do nadziei i radości, a nie do życia w obłudzie - mówił Ojciec Święty podczas porannej Eucharystii w Domu Świętej Marty.
  3. Jedna z najpiękniejszych i najbardziej niezwykłych świątyń katolickich na świecie - bazylika Sagrada Familia w Barcelonie - to samowola budowlana. Podpisano właśnie historyczne porozumienie, które zalegalizowało trwającą od 136 lat budowę kosztem 36 milionów euro, płaconych przez kolejne 10 lat.
  4. W Afryce zobaczyłam, jak może wyglądać miłość do Boga bez oczekiwania czegoś w zamian – mówi Anna Mara.
  5. Ten kraj zajmuje najwęższy odcinek lądu łączący Ameryki Północną i Południową. Jest pokryty lasem tropikalnym i otoczony Pacyfikiem z jednej strony, a Morzem Karaibskim z drugiej. Panama. W styczniu 2019 roku właśnie tu odbędą się Światowe Dni Młodzieży.