Radio Maryja

Katolicki Głos w Twoim domu
 1. W stołecznym ratuszu szefem referatu, który zajmuje się m.in. przeprowadzaniem wyborów, jest Zbigniew Puźniak. Z dokumentów z Archiwum Instytutu Pamięci Narodowej wynika, że w latach 1989-1990 był on kontaktem operacyjnym SB. W rozmowie z PAP Puźniak zaprzeczył tej współpracy.

  Artykuł Szef referatu warszawskiego ratusza ds. wyborów był kontaktem operacyjnym SB pochodzi z serwisu RadioMaryja.pl.

 2. W polityce migracyjnej Polska osiągnęła wszystko to, co sobie zakładaliśmy, ustalenia czerwcowego szczytu zostały potwierdzone - mówił w piątek w Brukseli po zakończeniu szczytu UE premier Mateusz Morawiecki. Wyraził też optymizm w kwestii negocjacji ws. Brexitu.

  Artykuł Premier M. Morawiecki: W polityce migracyjnej Polska osiągnęła wszystko, co zakładaliśmy pochodzi z serwisu RadioMaryja.pl.

 3. Stany Zjednoczone w czwartek wstrzymały czasowo import polskiej wieprzowiny, tłumacząc, że dostawy produktów pochodziły z zakładów znajdujących się w strefie z ograniczeniami wz. z afrykańskim pomorem świń (ASF) - poinformował w piątek PAP Główny Lekarz Weterynarii Paweł Niemczuk.

  Artykuł Główny Lekarz Weterynarii: USA czasowo wstrzymały import wieprzowiny z Polski pochodzi z serwisu RadioMaryja.pl.

 4. Dzisiejsze przedpołudnie poświęcone było pracy w grupach nad przyjęciem relacji do 3 części Instrumentum laboris. Dyskutowano nad tym co oznacza przekaz wiary oraz jak wyraża się działanie Boże. Podjęto również temat trudności, jakie młodzi napotykają na swojej drodze.

  Artykuł Ks. abp S. Gądecki o relacji do 3. części Instrumentum labori pochodzi z serwisu RadioMaryja.pl.

 5. Prezydencki minister Adam Kwiatkowski rozpoczął dziś wizytę w Winnickim Okręgu Konsularnym. Jego pobyt na Ukrainie wpisuje się w akcję pomocy naszym rodakom na Wschodzie.

  Artykuł Adam Kwiatkowski rozpoczął wizytę w Winnickim Okręgu Konsularnym pochodzi z serwisu RadioMaryja.pl.