Radio Maryja

Katolicki Głos w Twoim domu
  1. Serwis informacyjny: Skrót informacji z kraju i ze świata

    Artykuł Serwis informacyjny: Skrót informacji z kraju i ze świata pochodzi z serwisu RadioMaryja.pl.

  2. Podróż apostolska papieża Franciszka do Chile: spotkanie z biskupami

    Artykuł Podróż apostolska papieża Franciszka do Chile: spotkanie z biskupami pochodzi z serwisu RadioMaryja.pl.

  3. Ojciec Święty Franciszek rozpoczął wizytę apostolską w Chile pod hasłem „Pokój mój daje wam”. We wtorek pierwszym punktem papieskiej pielgrzymki był Pałac Prezydencki w Santiago, gdzie Biskup Rzymu spotkał się m.in. z przedstawicielami chilijskich władz i korpusu dyplomatycznego. Poszczególne punkty pielgrzymki transmitują i TV Trwam.

    Artykuł Minął pierwszy dzień wizyty Ojca Świętego w Chile pochodzi z serwisu RadioMaryja.pl.