Radio Maryja

Katolicki Głos w Twoim domu
 1. Serwis informacyjny, godz. 02.00

  Artykuł Serwis informacyjny, godz. 02.00 pochodzi z serwisu RadioMaryja.pl.

 2. Serwis informacyjny: Skrót informacji z kraju i ze świata

  Artykuł Serwis informacyjny: Skrót informacji z kraju i ze świata pochodzi z serwisu RadioMaryja.pl.

 3. Francuzi oddają hołd zamordowanemu nauczycielowi. W Paryżu przeszedł cichy marsz pamięci. Władze zapowiadają wzmocnienie bezpieczeństwa obywateli.

  Artykuł Ulicami Paryża przeszedł cichy marsz pamięci w hołdzie zamordowanemu nauczycielowi pochodzi z serwisu RadioMaryja.pl.

 4. Często zdarza się, że katolicy jako ludzie, którzy nie stosują odwetu, stają się punktem ataku dla niezadowolonych grup społecznych. W Chile mamy mocno lewackie ugrupowania. Nie bez znaczenia jest to, że właśnie w tym rejonie działa masoneria. Organizacja ta na pewno nie sprzyja Kościołowi i wykorzystuje niezadowolenie społeczne, ukierunkowując je przeciwko Kościołowi, który tak naprawdę nie ma z tym nic wspólnego. Bardzo często to właśnie Kościół wypełnia rolę państwa w aspektach humanitarnych i społecznych, gdzie pomaga - powiedział ks. prof. Waldemar Cisło, dyrektor polskiej sekcji Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie, podczas audycji „Aktualności dnia” na antenie Radia Maryja.

  Artykuł [TYLKO U NAS] Ks. prof. Waldemar Cisło: W Chile mamy mocno lewackie ugrupowania. Wykorzystują niezadowolenie społeczne i ukierunkowują je przeciwko Kościołowi pochodzi z serwisu RadioMaryja.pl.