Mapa Pielgrzymki
1 dzień 09 sierpień – Błaszki (A) – Żelisław - Gruszczyce –Cienia Wlk.
- Niedoń - Jasionna – Chajew – Bronisławów – Złoczew (B)
2 dzień 10 sierpień - Złoczew (B) - Broszki - Stolec - Wielgie – Dymek – Walków – Czernice (C)
3 dzień 11 sierpień – Czernice (C) - Dębina - Osjaków - Raduszyce - Lipnik -
Lukomierz – Siemkowice (D)
4 dzień 12 sierpień - Siemkowice (D) – Ożegów – Działoszyn -Raciszyn – Więcki – Popów – Zawady – Mokra I – Mokra II (E)
5 dzień 13 sierpień –Mokra II (E) – Mokra III – Kłobuck (F) -Libidza- Lgota
-Dąbrówka – Częstochowa (G)
|