1.    W ubiegłą niedzielę gościliśmy kleryków Seminarium Kaliskiego z osobą niepełnosprawną, którzy zbierali ofiary na wczasorekolekcje dla osób niepełnosprawnych. Zebrali na ten cel 5.367 zł. Bóg zapłać za złożone przez Was ofiary !

2.    Dziś nadal rozprowadzamy numer „Opiekuna” z ubiegłej niedzieli. Zachęcam do nabywania i czytania.
3.    Członków wspólnoty Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym zapraszamy w środę na comiesięczne spotkanie formacyjne. Najpierw będzie Msza św. o g. 18.00, a następnie spotkanie na sali parafialnej.

4.    W czwartek o g. 19.00 zapraszamy wszystkich chętnych na godzinną adorację Jezusa Eucharystycznego.

5.    W przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach św. Radni Parafialni, jak co miesiąc, będą przeprowadzać zbiórkę pieniężną na rzecz renowacji (tynkowania) naszego kościoła. Będą też rozdawane stosowne cegiełki.

6.    W przyszły poniedziałek (27 lutego) będzie pierwsze tegoroczne spotkanie Rady Parafialnej. Zapraszamy!

7.    Nadal ogłaszamy nabór wykonawców tynkowania kościoła św. Anny w Błaszkach. Firma budowlana, która by chciała się podjąć w tym roku tego dzieła proszona jest o kontakt z księdzem proboszczem do najbliższej środy włącznie. Do końca bowiem tygodnia musimy się spotkać z osobami, które odpowiedziały na nasz apel, aby dokonać ostatecznego wyboru firmy, która będzie zaakceptowana przez Konserwatora zabytków i podejmie się dzieła zewnętrznej elewacji naszego kościoła.

8.    Pragniemy poinformować, że w dniach od 3 – 5 marca, w Sanktuarium Serca Jezusa Miłosiernego w Kaliszu, na ul. Stawiszyńskiej 2 (u O.O. Jezuitów) odbędą się Rekolekcje Wielkopostne dla Par Niesakramentalnych. W piątek i sobotę (3 i 4 marca) nauki będą głoszone na Mszy św. o g. 19.00. W niedzielę zaś zapraszamy po Drodze Krzyżowej ulicami Miasta na g. 17.00. Rekolekcje prowadzi wieloletni duszpasterz Par Niesakramentalnych w Diecezji bydgoskiej O. Mieczysław Łusiak SJ. Wstęp wolny. Zainteresowanych zapraszamy!