1. W ubiegłą niedzielę po Mszach św. odbyła się zbiórka do puszek na pomoc  dla polskich misjonarzy. Zebraliśmy na ten cel 1432  zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

2. Dziś  nadal rozprowadzamy  numer „Opiekuna” z ubiegłej niedzieli. W numerze między innymi o sakramencie spowiedzi i sensie pokuty oraz o słowie „diecezja”  z okazji 25-lecia powstania naszej diecezji. Zachęcamy wszystkich do nabywania i czytania.

3. Nadal  rozprowadzamy nową książkę pt. „Wszystko o objawieniach z Fatimy”.  Książka ma 100 stron i jest ilustrowana na kolorowym papierze.  Traktuje o Fatimie i o  wizjonerach, o objawieniach i tajemnicach fatimskich, o zamachu na św. Jana Pawła II i o jego zawierzeniu świata Niepokalanemu Sercu Maryi, o parafiach p.w. Matki Bożej Fatimskiej w Polsce i o pierwszo - sobotnich nabożeństwach. Publikacja zawiera także wybrane modlitwy i niektóre pieśni fatimskie oraz inne informacje praktyczne. Koszt książki  wynosi 7 zł. Zachęcamy wszystkich do nabywania dla siebie i dla innych na prezent.
4. W czwartek o g. 19.00 zapraszamy wszystkich chętnych na godzinną adorację Jezusa Eucharystycznego.

5. W piątek o g. 17.00 będzie nabożeństwo „Drogi Krzyżowej, a w  niedziele  o g. 17.00 - „Gorzkie Żale”. Zapraszamy !

6. W sobotę przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego i zarazem 25 rocznica powstania naszej Diecezji. W tym dniu po Mszy wieczornej będzie odczytana Modlitwa Jubileuszowa oraz odśpiewany będzie hymn „Te Deum”.
7. W przyszłą niedzielę nasze Siostry Obliczanki wystąpią - podczas wszystkich Mszy św. -  ze słowem i prezentacją multimedialną na temat swojego zgromadzenia i  założyciela – bł. O. Honorata Koźmińskiego z okazji 100-lecia jego urodzin. Po Mszach św. będą również rozdawane stosowne ulotki i inne materiały na ten temat.

8. W przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach św. Radni Parafialni, jak co miesiąc, będą przeprowadzać zbiórkę pieniężną na rzecz renowacji (tynkowania) naszego kościoła. Będą też rozdawane stosowne cegiełki.

9. W przyszły poniedziałek (27 marca o g. 19.00)  będzie spotkanie Rady Parafialnej. Wszystkich Radnych serdecznie zapraszamy.

10. Za dwa tygodnie, w środę – 5 kwietnia rozpoczniemy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne (parafialne i szkolne). Prosimy już wszystkich o modlitwę w intencji tych rekolekcji.

11. Na stolikach pod chórem są położone papierowe skarbonki. Zachęcamy do wzięcia ze sobą tych wielkopostnych skarbonek miłosierdzia, w które – jak co roku – składamy jałmużnę wielkopostną przeznaczoną na wsparcie biednych osób. Skarbonki te prosimy przynieść na liturgię w Wielki Czwartek lub Wielki Piątek.