1.    Podziękowania!
Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy w szczególny sposób zaangażowali się w przygotowanie i przeżycie świąt wielkanocnych.
- Siostrom „Obliczankom” za ustrojenie kaplicy przechowania Najświętszego Sakramentu (tzw. Ciemnicy).
- Księdzu Marcinowi za przygotowanie i ustrojenie wraz z młodzieżą „Grobu Pańskiego”, a Ks. Mariuszowi za opiekę nad ministrantami i przygotowanie ich do poprawnego uczestnictwa w liturgii Triduum Paschalnego.
- Panu Organiście i Chórowi za uroczystą „oprawę muzyczną” w czasie Triduum Paschalnego.
- Panu Kościelnemu i jego mamie za posprzątanie kościoła na czas Triduum Paschalnego.
- Wspólnocie młodzieżowej za prowadzenie godzinnej adoracji Najświętszego Sakramentu w Wielki Czwartek.
- Jednostkom OSP z terenu naszej parafii za trzymanie tzw. warty przy „Grobie Pańskim” w Wielką Sobotę i za czynny udział w nocnej procesji rezurekcyjnej.
- Ministrantom naszej parafii za służbę liturgiczną i adorowanie Pana Jezusa w  Wielki Piątek i Wielką Sobotę.
- Wszystkim osobom, które podczas liturgii Wielkiego Tygodnia pełnili funkcję lektorów czytających Słowo Boże  i kantorów śpiewających psalmy.
- Orkiestrze błaszkowskiej za ich „muzyczny udział” w procesji rezurekcyjnej. -Pocztom sztandarowym.
- Wreszcie wszystkim osobom, , które ofiarowały pieniądze na kwiaty do Grobu Pańskiego oraz w jakikolwiek sposób Pomogły  nam wszystkim przeżywać świadomie, godnie i owocnie święta wielkanocne.  Serdeczne „Bóg zapłać”!

2. Dziś  nadal rozprowadzamy świąteczny numer „Opiekuna” z ubiegłej niedzieli oraz książkę pt. „Wszystko o objawieniach z Fatimy”. Koszt książki  wynosi 7 zł., a „Opiekuna” 2 zł. Zachęcamy wszystkich do nabywania dla siebie i dla innych na prezent.

3.    Jutro (poniedziałek), drugi dzień w Oktawie świąt wielkanocnych, tzw. wielkanocny poniedziałek. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Wszystkich zapraszamy  do uczestnictwa w liturgii wielkanocnej.

4.    W środę przez cały dzień, jak co miesiąc, będzie w naszej parafii „Jerycho Maryjne” czyli całodzienna modlitwa różańcowa przed Najświętszym Sakramentem. Zapraszamy!

5.    W czwartek o g. 19.00 zapraszamy do kościoła na godzinną adorację Jezusa w Eucharystii.

6.    W piątek o g. 19.00 odbędzie się Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i modlitwami do św. Charbela. Zapraszamy !

7.    W  przyszłą Niedzielę Miłosierdzia Bożego popołudniu zapraszamy do naszej świątyni parafialnej o g. 15:00 na Koronkę do Bożego Miłosierdzia i na  adorację Najświętszego Sakramentu, o g. 16:15 będzie Różaniec, a o godz. 17:00, jak w każdą niedzielę, Msza święta.