1. Dziś rozprowadzamy nowy numer „Opiekuna”. Zachęcamy do nabywania i czytania.

2. W środę przez cały dzień, od rannej do wieczornej Mszy św. będziemy w naszym kościele przeżywać „Jerycho Maryjne”, czyli całodzienną modlitwę różańcową przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. W piątek 21 lipca o godz. 19:00 odbędzie się kolejna Msza święta z modlitwą o uzdrowienie i modlitwami do św. Charbela. Zapraszamy.

4. W dniach od 31 lipca do 6 sierpnia br. nasza parafia organizuje – jak co roku -  wczasorekolekcje nad morzem, w Chłapowie k. Władysławowa, dla dzieci i młodzieży w wieku od 9 – 18 lat.  Koszt wyjazdu 500 zł. Można się jeszcze zapisywać w kancelarii parafialnej. W przyszłą niedzielę – 23 lipca po Mszy popołudniowej  o g. 17.00 będzie w kościele spotkanie organizacyjne dotyczące wczasorekolekcji. Zarówno wyjeżdżających jak i ich rodziców na to spotkanie zapraszamy.

5. Zachęcamy do udziału w VIII Pieszej Pielgrzymce z Błaszek na Jasną Górę ,z Grupą Różaną, w dniach od 9 do 15 sierpnia. Zapisy w kancelarii parafialnej lub ks. Marcina.