OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIX NIEDZIELI ZWYKŁEJ

Przedwczoraj wróciliśmy z młodzieżą z pielgrzymki do Medziugorje. Bogu niech będą dzięki za ten czas łaski, czas duchowego ubogacenia.

W środę, po Mszy św. o g. 18.00 będzie w kościele Różaniec fatimski w int. beatyfikacji Jana Pawła II. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W piątek przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek Mszy św. jak w niedziele i święta. Na każdej Mszy św. będzie poświęcenie ziół i kwiatów. O g. 9.00 będzie u nas Msza św. w int. Ojczyzny i w int. Wojska Polskiego. Po Mszy św., w gmachu LO będzie okolicznościowa akademia. Natomiast wieczorem, o g. 21.00 przy pomniku „Bohaterom tej ziemi” będzie apel modlitewny na który wszystkich chętnych zapraszamy.

W piątek będzie też odpust parafialny w Wojkowie.

W przyszłą niedzielę w naszej parafii będzie odpust ku czci św. Rocha. Na Mszy św. o g. 12.00 będą dożynki parafialne – rolników z wieńcem i owocami ziemi będą reprezentować mieszkańcy Żelisławia Wsi.

Dnia 6 września na Polach Lednicy będzie organizowany tzw. Dzień Seniora. Tych, którzy ukończyli 30 rok życia i chcieliby  wziąć udział w autokarowej pielgrzymce do Lednicy w tym dniu proszę o zapisywanie się w kancelarii par. w przeciągu najbliższego tygodnia, abyśmy wiedzieli czy należy najmować autokar na ten wyjazd .

Dziś rozprowadzamy nowy numer „Opiekuna”.

Dziś ofiary składane przez wiernych są przeznaczone na KUL i Seminarium Duchowne.