1. Dziś rozprowadzamy nowy  numer „Opiekuna” . W nowym numerze polecamy materiał „Wychowywać do mediów” o uzależnieniu od nich przede wszystkim dzieci, które spędzają przed telewizorem albo komputerem kilka godzin dziennie. Nadal też polecamy  książkę pt. „Wszystko o Eucharystii”. Zachęcamy do nabywania! 

 

2. Od czwartku przeżywać będziemy Tydzień modlitw o jedność chrześcijan.  Zachęcamy wszystkich do modlitwy w intencji jedności chrześcijan.

 

3. W piątek o g. 19:00 odbędzie się Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i modlitwami do św. Charbela. Zapraszamy!

 

4. W sobotę o g. 16.00, w salce parafialnej, będą do odebrania nowo uszyte jak i poprawiane alby pierwszokomunijne. Zainteresowanych rodziców prosimy o odbiór tych alb.

 

5.Przeżywamy w naszej parafii kolędę. Przypominamy, że wraz z Radnymi Parafialnymi prosimy naszych parafian i ludzi dobrej woli o solidarne wsparcie finansowe renowacji kościoła św. Anny.  Podczas kolędy zapisujemy w księdze i rozdajemy pamiątkowe „cegiełki” wszystkim, którzy złożą ofiarę na wspomniany cel. Z góry dziękujemy wszystkim za zrozumienie i wsparcie.

 

Porządek kolędowania w tym tygodniu będzie następujący:

 

Poniedziałek od g. 15.00 – ul. Sieradzka - (3 ks.) 

 Wtorek od g. 9.00 – Chrzanowice Wilczkowice (1 ks.) i Kołdów (1 ks.),                                                                                                         
a od g. 15.00 – ul. Polna, Północna i Krótka (1 ks.)

Środa od g. 9.00 – Wójcice (1 ks.), a od g. 15.00 – ul. Przemysłowa nr„4” (2 ks.)

Czwartek od g. 15.00 – Pl. Niepodległości po str. Sióstr (2 ks.) i „Domki Pietruchy”(1 ks.)

Piątek od g. 9.00 – Gzików (2 ks.), a od g.15.00 – ul Pomorska i Szkolna - (1 ks.) 

Sobota od g. 9.00 – Smaszków i Kostrzewice (2 ks.), oraz Żelisław Pietrasy (1ks.)

6. Przypominamy, że z racji „kolędy” Msze św. w dni powszednie będą codziennie rano, a wieczorne Msze św. będą tylko w środy, piątki i soboty. Kancelaria zaś w czasie trwania kolędy będzie czynna codziennie od poniedziałku do soboty – rano, w godz. 8.00-8.30.