Ogłoszenia parafialne XXXII Niedzieli Zwykłej

9.11.2008 r.

Dziś przypada rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, pierwszej katedry Rzymu – 9 listopada 324 r. Jest ona matką i głową wszystkich kościołów Miasta i Świata.

Dziś przeżywamy w naszej parafii tzw. Niedzielę Powołaniową i gościmy kleryków WSD w Kaliszu. Klerycy złożyli świadectwo powołaniowe i zebrali ofiary na potrzeby Seminarium. Bóg zapłać.

We wtorek przypada 11 listopada czyli kolejna – 90 już rocznica odzyskania przez naszą Ojczyznę Niepodległości. Msze św. O g. 7.00, 8.00 (Brończyn), 9.00 i 18.00. O g. 9.00 będzie, jak co roku, Msza św. w int. Ojczyzny. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych, którzy oddali życie za wolność Polski, i za tych, którzy kształtuję współczesność.

W czwartek o 19.00 zapraszam wszystkich chętnych na cotygodniową Adorację Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Po Adoracji będzie spotkanie formacyjne dla chętnych.

W piątek o g. 20.00 kolejne spotkanie młodzieży na katechezie przedmałżeńskiej.

W sobotę o g. 9.00 zbiórka ministrantów.

Wypominki roczne można zamawiać jeszcze przez dwa najbliższe tygodnie w kancelarii parafialnej.