1.        Dziś rozprowadzamy nowy numer „Opiekuna” .  W numerze polecamy artykuły wielkopostne oraz artykuł: „Kuba, niebo i piłka nożna”, o piłkarzu Jakubie Błaszczykowskim. Od dziś też rozprowadzamy nowe książeczki o nazwie: „Modlitwy codzienne”. Książeczki zawierają codzienne modlitwy poranne i wieczorne oraz podstawowe prawdy wiary. Intencją tej publikacji jest pomoc w codziennym kontakcie z Panem Bogiem oraz podtrzymywanie tradycji codziennego pacierza. Koszt książeczki – 1 zł. Zachęcamy do nabywania! 

2.        Dziś (niedziela) na Mszę św. o g. 12.00 i na spotkanie po tej Mszy zapraszamy wszystkie dzieci pierwszokomunijne z rodzicami. 

3.        W czwartek o g. 19.00 zapraszamy wszystkich chętnych na godzinną adorację Jezusa Eucharystycznego. 

4.        Zapraszamy na spotkanie Duszpasterstwa Nauczycieli i Wychowawców, które odbędzie się w czwartek, 14 marca w Złoczewie o g. 16.45 oraz w piątek, 15 marca o g. 18.15. Ponadto nasza Diecezja organizuje Dzień skupienia dla Nauczycieli i Wychowawców, który odbędzie się w sobotę, 23 marca, w godz. 9.00 – 14.00. Szczegółowy program spotkań wywieszony jest w gablocie parafialnej. 

5.        W piątek o g. 19.00 zapraszamy na Mszę św. z modlitwami do św. Charbela! 

6.        W przyszłą niedzielę – jak co roku – będzie po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc  dla polskich misjonarzy. Bóg zapłać za ofiary jakie zechcecie złożyć na ten cel. 

7.        W Wielkim Poście, jak co roku, będą w naszej świątyni parafialnej nabożeństwa pasyjne. W każdy piątek o g. 17.00 będzie nabożeństwo „Drogi Krzyżowej”, a po niej Msza św., natomiast w niedziele o g. 17.00 będą „Gorzkie Żale”, a po nich Msza św. Zachęcamy wszystkich do licznego udziału w tych nabożeństwach. 

8.        W przyszłą niedzielę – 17 marca, w naszej parafii przypada – jak co roku – diecezjalny Dzień Adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.  Przez cały dzień będzie można adorować Jezusa wystawionego w Najświętszym Sakramencie. W imieniu całej naszej Diecezji możemy trwać w tym dniu przed Panem aby Mu wyrażać swoją miłość, dziękować za łaski, przepraszać za grzechy i wypraszać sobie i innym potrzebne łaski. Proszę, aby pomiędzy Mszami św. od rana do g. 12.00 czas adoracji w kościele zagospodarowali mieszkańcy poszczególnych wiosek. Od g. 13.00 do g. 15.00 członkowie Koła Przyjaciół Radia Maryja i Kół Różańcowych, a od g. 15.00 do g. 17.00 mieszkańcy Błaszek. Chodzi o to aby przez cały czas były jakieś osoby na adoracji. Szczegółowy program znajduje się w gablocie parafialnej. Serdecznie zapraszamy.