W ubiegłą niedzielę przeżywaliśmy tzw. „Dzień Papieski”. Po Mszach św. była przeprowadzona zbiórka do puszek na tzw. „Papieski Fundusz Stypendialny”. Zebraliśmy na ten cel 1670 zł. Bóg zapłać!

Dziś, jak co roku, przeprowadzamy liczenie wiernych obecnych na Mszach św. i przystępujących do komunii św.

Dzisiejsza niedziela jest niedzielą Misyjną rozpoczynającą Tydzień Misyjny w Kościele. Z tej racji dziś po wszystkich Mszach św. będzie zbiórka do puszek na Misje. Bóg zapłać za Wasze ofiary.

Przeżywamy miesiąc różańcowy. Dzieci nadal zapraszamy codziennie na różaniec od poniedziałku do piątku o g. 17.00, natomiast dla dorosłych różaniec będzie dodatkowo w środy, piątki i soboty po Mszy św. wieczornej o g. 18.00, a w niedzielę po Mszy św. popołudniowej o g. 17.00.

W czwartek o g. 19.00 zapraszamy wszystkich chętnych na godzinną adorację Jezusa eucharystycznego prowadzoną przez kapłana.

W piątek o g. 19.30 zapraszamy na spotkanie na plebanii wszystkich katechetów naszej parafii.

W przyszłą niedzielę po Mszach św. będzie przeprowadzona przez Radnych Parafialnych, zbiórka do puszek na rzecz odwodnienia naszego kościoła oraz rozbiórki i odtworzenia od nowa zdeformowanego traktu procesyjnego wokół kościoła. Prosimy wszystkich o życzliwość, zrozumienie oraz dalsze wsparcie naszej inwestycji.

W przyszłą niedzielę zapraszamy wszystkie dzieci pierwszokomunijne z rodzicami na Mszę św. o g. 12.00 i na swoje kolejne spotkanie, bezpośrednio po tej Mszy św. Będzie też można wpłacać pieniądze na pamiątki I-komunijne.

W przyszły wtorek – 29 października, o g. 19.00 odbędzie się jesienne spotkanie Rady Parafialnej. Wszystkich Radnych już teraz serdecznie zapraszamy na to spotkanie.

Przypominamy, że zamiar instalowania pomnika na cmentarzu zgłaszamy zawsze w biurze parafialnym. Można już także zamawiać wypominki roczne i jednorazowe za zmarłych.
Przypominamy naszym parafianom o dostarczaniu nam skierowań z GMOPS-u na otrzymywanie pomocy żywnościowej przez osoby, które się na taką pomoc kwalifikują w/g kryterium dochodowego. Skierowania należy dostarczać do kancelarii parafialnej do końca października br. Po tym czasie lista będzie zamknięta i już później przez cały rok żadnych nowych skierowań nie będziemy przyjmować.

W dniach 08 – 09 lutego 2020 r. (weekend) organizujemy dwudniową pielgrzymko-wycieczkę do Warszawy i Niepokalanowa. W programie m.in. zwiedzanie Sejmu, Zamek Królewski, Stare Miasto, Muzeum Powstania Warszawskiego, Sanktuarium św. Maksymiliana. Więcej szczegółów u ks. Łukasza. Zapisy do 25 października. Zapraszamy!