Dziś nadal rozprowadzamy numer „Opiekuna” z ubiegłej niedzieli. W numerze polecamy artykuły o sakramencie namaszczenia chorych: kto może go przyjąć i jakie łaski otrzymuje człowiek w tym sakramencie oraz o pomocy chorym dzieciom i ich rodzicom. Rozprowadzamy też nadal książkę: „Wszystko o Prymasie Tysiąclecia”. Koszt książki – 10 zł. Zachęcamy do nabywania i czytania!

W czwartek o g. 19.00 zapraszamy na godzinną cotygodniową adorację Najświętszego Sakramentu.

Przypominamy, że WSD w Kaliszu organizuje specjalne rekolekcje dla młodzieży męskiej, : II tura: od 21 – 23 lutego, dla młodzieży ze szkół ponadpodstawowych i dla starszych. Zachęcamy i zapraszamy!

W przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach św. Radni Parafialni, jak co miesiąc, będą przeprowadzać zbiórkę pieniężną na rzecz dalszych prac remontowo budowlanych przy naszym kościele. Składamy znów serdeczne podziękowanie wszystkim ofiarodawcom za złożone dotychczas ofiary i nadal prosimy wszystkich o życzliwość, zrozumienie oraz dalsze wsparcie naszej inwestycji.