Dziś rozprowadzamy nowy numer „Opiekuna”. W numerze znajdziemy wiele artykułów nawiązujących do aktualnej sytuacji spowodowanej epidemią koronowirusa. Rozprowadzamy też nadal książkę: „Wszystko o Prymasie Tysiąclecia”. Koszt książki – 10 zł. Zachęcamy do nabywania i czytania!


Z uwagi na panującą w naszym kraju epidemię zarówno dziś jak i w przyszłą niedzielę o g. 15.00 będzie sprawowana dodatkowa Msza św. błagalna. Natomiast każdego dnia bieżącego tygodnia, po Mszy św. wieczornej o g. 18.00, przed wystawionym Najświętszym Sakramentem, będzie odmawiana modlitwa Różańcowa w int. ustania epidemii koronawirusa w Polsce i na świecie. Będą też śpiewane do Boga błagalne Suplikacje. Zapraszamy!


W czwartek o g. 19.00 zapraszamy na godzinną adorację Jezusa Eucharystycznego.


W tym tygodniu będą w naszej świątyni parafialnej – tak jak dotychczas - nabożeństwa pasyjne. W piątek o g. 17.00 będzie nabożeństwo „Drogi Krzyżowej”, a po niej Msza św., natomiast w niedziele o g. 17.00 będą „Gorzkie Żale”, a po nich Msza św.


Podajemy do wiadomości, że z powodu zagrożeń spowodowanych epidemią odwołujemy tegoroczne rekolekcje wielkopostne w naszej parafii. Jednocześnie informujemy, że Telewizja Polska na kanale TVP3 w paśmie ogólnopolskim nadawać będzie „Rekolekcje z dominikaninem Jackiem Salijem". Nauki będą emitowane o godzinie 20.40 w dniach 25, 26 i 27 marca br. (środa, czwartek, piątek), zaraz po transmisji Mszy Świętej z Jasnej Góry. Długość poszczególnych odcinków przewidywana jest na 20 minut. Zachęcamy do skorzystania z tej formy wielkopostnych rekolekcji.


Wszystkim naszym parafianom życzymy zdrowia i wszystkich zapraszamy do solidarnej i wytrwałej modlitwy w int. szybkiego uporania się z epidemią koronawirusa w naszym kraju!