Tydzień temu Radni Parafialni przeprowadzili zbiórkę pieniężną na rzecz ostatecznego sfinansowania 2 ostatnich inwestycji kościelnych: podziemnego odwodnienia oraz modernizacji placu kościelnego. Zebrano na ten cel 2.412 zł. Na dzień 1 sierpnia 2020 r. na rzecz wspomnianych inwestycji dysponujemy kwotą 216.475 zł. Potrzebujemy więc jeszcze 63.485 zł. aby jak najszybciej sfinansować wykonane inwestycje. Dlatego składając serdeczne podziękowanie wszystkim ofiarodawcom za złożone dotychczas ofiary nadal prosimy wszystkich o życzliwość, zrozumienie oraz dalsze wsparcie naszych inwestycji.

 


Dziś rozprowadzamy nowy numer „Opiekuna”. Nadal też rozprowadzamy książkę pod tytułem „Wszystko o Spowiedzi”. Koszt książki – 10 zł., a „Opiekuna” – 2,50 zł. Zachęcamy do nabywania i czytania.

 


Nadal w naszym kościele parafialnym codziennie po wieczornych Mszach św. będzie odmawiana „Koronka do Bożego Miłosierdzia” z suplikacjami w int. szybkiego ustania pandemii w Polsce oraz o pomyślność dla naszej Ojczyzny. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 


W piątek przypada I Piątek miesiąca. Jest to szczególna okazja do spowiedzi. Spowiedź ta będzie w godz. 17.00 – 18.00. Zapraszamy.

 


Rodzicom tegorocznych dzieci pierwszokomunijnych, którzy nie odebrali jeszcze zdjęć, filmów i obrazków pierwszokomunijnych nadal przypominamy, że pamiątki te znajdują się w kancelarii parafialnej; prosimy o jak najszybsze ich odebranie.

 


Przypominamy wszystkim, że zamiar instalowania nowych pomników na cmentarzu zgłaszamy każdorazowo w kancelarii parafialnej przedstawiając projekt i rachunek za wykonanie pomnika.