Dziś nadal rozprowadzamy numer „Opiekuna” z ubiegłej niedzieli. Nadal też rozprowadzamy książkę pod tytułem „Wszystko o Spowiedzi”. Koszt książki – 10 zł., a „Opiekuna” – 2,50 zł. Zachęcamy do nabywania i czytania.

Nadal w naszym kościele parafialnym codziennie po wieczornych Mszach św. będzie odmawiana „Koronka do Bożego Miłosierdzia” z suplikacjami w int. szybkiego ustania pandemii w Polsce oraz o pomyślność dla naszej Ojczyzny. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W środę będziemy przeżywać w naszej parafii „Jerycho Różańcowe” czyli całodzienną modlitwę różańcową przed wystawionym Najświętszym Sakramentem, zwłaszcza w intencji naszej Ojczyzny. Zapraszamy wszystkich na choćby krótką modlitwę!

W czwarek, z racji 13 dnia miesiąca po Mszy popołudniowej o g. 18.00 będzie nabożeństwo fatimskie. Wszystkich czcicieli Matki Bożej na to nabożeństwo zapraszamy.

W sobotę przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP. W tym dniu porządek Mszy św. w będzie niedzielny. Na każdej Mszy św. będzie poświęcenie ziół, zbóż, owoców i kwiatów. O g. 9.00 będzie Msza św. w int. Ojczyzny i Wojska Polskiego. Zapraszamy!

Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje w czwartek o g. 21.00 Apel Jasnogórski przy pomniku „Bohaterów tej ziemi” i zaprasza wszystkich na wspólną modlitwę. W tym dniu jest odpust parafialny w Wojkowie.

W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać w naszej parafii odpust ku czci św. Rocha.

Rodzicom tegorocznych dzieci pierwszokomunijnych, którzy nie odebrali jeszcze zdjęć, filmów i obrazków pierwszokomunijnych nadal przypominamy, że pamiątki te znajdują się w kancelarii parafialnej; prosimy o jak najszybsze ich odebranie.