Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy w szczególny sposób zaangażowali się w przygotowanie i przeżycie świąt wielkanocnych. - Siostrom „Obliczankom" za ustrojenie kaplicy przechowania Najświętszego Sakramentu (tzw. Ciemnicy). – Księdzu Marcinowi za przygotowanie i ustrojenie wraz z młodzieżą z zespołu Mocni Głosem, młodzieżą z ZSP Błaszki oraz z panem kościelnym „Grobu Pańskiego", a Ks Rafałowi za opiekę nad ministrantami i przygotowanie ich do poprawnego uczestnictwa w liturgii Triduum Paschalnego. - Panu Organiście i Chórowi za uroczystą „oprawę muzyczną" w czasie Triduum Paschalnego. - Panu Kościelnemu i jego mamie za posprzątanie kościoła na czas Triduum Paschalnego. - Wspólnocie młodzieżowej za prowadzenie godzinnej adoracji Najświętszego Sakramentu w Wielki Czwartek - Dzieciom z Krucjaty Eucharystycznej za adorowanie Pana Jezusa w Wielki Piątek. - Jednostkom OSP z terenu naszej parafii za trzymanie tzw. warty przy „Grobie Pańskim" w Wielką Sobotę i za czynny udział w nocnej procesji rezurekcyjnej. - Ministrantom naszej parafii za służbę liturgiczną i adorowanie Pana Jezusa w Wielką Sobotę. - Wszystkim osobom, które podczas liturgii wielkiego Tygodnia pełnili funkcję lektorów czytających Słowo Boże i kantorów śpiewających psalmy. - Orkiestrze błaszkowskiej za ich „muzyczny udział" w procesji rezurekcyjnej. -Pocztom sztandarowym. - Wreszcie wszystkim osobom, nie wymienionym z nazwy, które ofiarowały kwiaty do Grobu Pańskiego oraz w jakikolwiek sposób pomogły nam wszystkim przeżywać świadomie, godnie i owocnie święta wielkanocne.
1. Dziś rozprowadzamy nowy- świąteczny numer „Opiekuna" i książkę pt. „Wszystko o Wielkanocy". Zachęcamy do nabywania i czytania.

2. Dziś po wszystkich Mszach św. Radni Parafialni, jak co miesiąc, będą przeprowadzać zbiórkę pieniężną na rzecz renowacji (tynkowania) naszego kościoła.

3. Jutro (poniedziałek) drugi dzień w Oktawie świąt wielkanocnych, tzw. wielkanocny poniedziałek. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Wszystkich zapraszamy do uczestnictwa w liturgii wielkanocnej.

4. We wtorek, o g. 19.00 zapraszamy wszystkich Radnych Parafialnych na kolejne spotkanie Rady.
5. Próba Zespołu Mocni Głosem w środę o godz. 16:30.

6. Członków wspólnoty Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym zapraszamy w środę na comiesięczne spotkanie formacyjne. Najpierw będzie Msza św. o g. 18.00, a następnie spotkanie na sali parafialnej.
7. W czwartek o g. 19.00 zapraszamy do kościoła na godzinną adorację Jezusa w Eucharystii.

8. W Piątek na g. 16.30 zapraszamy na kolejne spotkanie wszystkie dzieci pierwszokomunijne z rodzicami. Na spotkaniu tym dzieci będą miały tzw. próbną spowiedź.

9. W tym tygodniu przypada I Piątek i I Sobota miesiąca. Jest więc okazja do spowiedzi, już pół godziny przed Mszami św. W sobotę z racji I Soboty miesiąca po Mszy św. wieczornej będzie Różaniec fatimski. Intencja różańcowa na kwiecień: Za Ojczyznę.

10. W dniach od 1 do 3 kwietnia z racji roku Miłosierdzia odbędzie się w naszej parafii Triduum przed Świętem Miłosierdzia, na które serdecznie zapraszamy. W piątek o . 19:00 odbędzie się czuwanie a po nim spotkanie młodzieżowe, zwłaszcza dla osób jadących na ŚDM do Krakowa. W sobotę o g. 18:30 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych odbędzie się spotkanie grupy Różanej, o g. 21:00 Msza w Wigilię Święta Bożego Miłosierdzia oraz o g. 21:37 Apel przy krzyżu papieskim. W niedzielę zapraszamy o g. 15:00 na Koronkę i adorację Najświętszego Sakramentu, o g. 16:15 Różaniec i o godz. 17:00 Msza święta.

11. W przyszłą niedzielę (3 IV) organizowana jest pielgrzymka do Świnic Warckich (miejsca narodzin i chrztu świętej Faustyny. Wyjazd o g. 7.00. Koszt 30 zł. Zapisy u Elżbiety Drobnik i Teresy Szczepańskiej.

12. Na stolikach pod chórem wyłożone jest archiwalne czasopismo „Szukajmy Razem" poświęcone tym razem tematyce szkolnictwa i wychowania. Można je brać ze sobą.
13. W gablocie są wywieszone informacje o realizacji Programu: RODZINA 500 + w naszej Gminie.