1. W ubiegłą niedzielę Radni Parafialni przeprowadzali zbiórkę pieniężną na rzecz renowacji (tynkowania) naszego kościoła. Zebrano na ten cel 1835 zł.

2. Dziś nadal rozprowadzamy świąteczny numer „Opiekuna" oraz nową książkę pt. „Wszystko o chrzcie św." Jest to wydanie specjalne z okazji 1050-lecia Chrztu Polski. Wydana na kolorowym kredowym papierze publikacja nie tylko przybliża nam teologię chrztu ale również historyczne kulisy chrztu Polski. Książka kosztuje 5 zł. Zachęcamy do nabywania i czytania.

3. Druga Niedziela Wielkanocna jest Niedzielą Miłosierdzia Bożego. Wraz z całym Kościołem w Polsce rozpoczynamy 72. Tydzień Miłosierdzia. Tydzień Miłosierdzia przeżywany w Jubileuszowym Roku Miłosierdzia niech będzie dla nas szczególną okazją do poznawania i wielbienia Bożego miłosierdzia oraz do gorliwego pełnienia czynów miłosierdzia.

4. Dziś zapraszamy do kościoła w Błaszkach o g. 15:00 na Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a po niej na adorację Najświętszego Sakramentu. Natomiast o g. 16:15 będzie Różaniec, a po nim, o g. 17:00, jak zwykle Msza święta.

5. W czwartek, jak co tydzień, o g. 19.00 zapraszamy wszystkich chętnych do kościoła na adorację Jezusa w Eucharystii.

6. W Piątek o g. 16.30 będzie kolejne spotkanie wszystkich dzieci pierwszokomunijnych z rodzicami. Zapraszamy.

7. W sobotę od g. 9.00 będziemy jak co miesiąc odwiedzać chorych z posługą sakramentalną. Prosimy chorych do tych odwiedzin przygotować i ewentualnie zgłosić nowych chorych do tych odwiedzin!

8. W przyszłą niedzielę – 10 kwietnia - o g. 9.00 będzie Msza św. w int. Ojczyzny, ofiar katastrofy smoleńskiej i ofiar zbrodni katyńskiej. Serdecznie zapraszamy!

9. Przypominamy po raz kolejny i prosimy aby dbać o porządek na naszym cmentarzu parafialnym, a gruzu nie zostawiać na cmentarzu i nie rzucać pod płot, ale brać go ze sobą z cmentarza!!!

10. Na stolikach pod chórem wyłożone jest archiwalne czasopismo „Szukajmy Razem" oraz modlitwy do Bożego Miłosierdzia z cytatami pochodzącymi z „Dzienniczka" św. Faustyny, wykonane na kredowym papierze. Można brać gratis. Wszystkich do tego zachęcamy !!!

11. Komunikat Biskupów o pełnej ochronie życia człowieka!