Msze św. zbiorowe

Środa 29.04.09

Za ++ Irenę Łuczak, Janinę Pankowską, Rozalię Suwała, Władysława Karsznię, Stanisława Pietruchę, Tomasza Kopackiego, Walerię Baszczyńską, Mariannę Karską, Wiesława Lewińskiego, Mariannę Meler, O B. Bł. i zdr. duchowe dla Marcina

Piątek 1.05.09

Za ++ Irenę Łuczak, Janinę Pankowską, Rozalię Suwała, Władysława Karsznię, Stanisława Pietruchę, Tomasza Kopackiego, Walerię Baszczyńską, Mariannę Karską, Wiesława Lewińskiego, Mariannę Meler, Stanisława Łazarka i jego rodziców, Czesława Stradomskiego, Józefa Jurka, Dziadków Stradomskich, Walczaków, Jurków, Karskich, Rodz. Nowaków i Kwiatkowskich, O B. Bł. i zdr. duchowe dla Marcina,

Ogłoszenia Parafialne III Niedzieli Wielkanocnej 26.IV

W środę o g. 16.30 kolejne spotkanie z tegorocznymi dziećmi pierwszokomunijnymi. Obecność wszystkich obowiązkowa. Na tym spotkaniu dzieci będą miały swoją pierwszą próbną spowiedź.

W czwartek o g. 19.00 Adoracja Jezusa w Eucharystii a po niej spotkanie formacyjne na plebani.

W piątek pierwszy piątek miesiąca. Zachęcamy wszystkich do skorzystania ze spowiedzi i przyjęcia komunii wynagradzającej Jezusowi za grzechy swoje i innych. Spowiedź zacznie się pół godziny przed Mszą św. Dzieci i młodzież zapraszamy na spowiedź o 15.30 i na Mszę św. o 16.00.

W piątek o g. 20.00 kolejne spotkanie młodzieży na katechezie przedmałżeńskiej.

W sobotę przypada I sobota miesiąca. Intencja różańcowa na miesiąc maj: za dzieci pierwszokomunijne naszej parafii.

Dziś rozprowadzamy nowy numer „Opiekuna” i nowy numer naszego pisma dekanalnego „Szukajmy Razem”. „Opiekun” kosztuje 1 zł., a „Szukajmy Razem” 3 zł. Zachęcam bardzo do nabywania i czytania.

Przypominam, że w dniach od 21 do 28 czerwca nasza parafia organizuje pielgrzymkę autokarową do Medziugorje. Szczegóły wyjazdu są zapisane na kartkach wyłożonych na stoliku pod chórem. Można te kartki wziąć ze sobą . Już parę osób się zapisało. Zainteresowanych tą pielgrzymką proszę o zapisywanie się u mnie do połowy maja br. Zapisując się należy podać swoje dane włącznie z PESELEM i wpłacić zaliczkę. Zachęcam do wyjazdu.

W tym tygodniu nadal proszę aby mi zgłaszać z Błaszek kandydatów na Radnych parafialnych.

Zapowiedzi przedślubne
  1. Krzysztof Serafinowski, kaw. zam. Błaszki – Sieradzka 6 i Agnieszka Grzelak, panna, zam. Piotrowice – par. Charłupia Mała. – zap. II.
  2. Tomasz Jaszczyński, kaw. zam. Woleń, par. tut. I Magdalena Kozłowska, panna, zam. Łódź, par. MB Zwycięskiej. – zap. I.