1. Dzisiejsza „Niedziela Dobrego Pasterza" - światowy dzień modlitw o powołania, rozpoczyna Tydzień modlitw o powołania do kapłaństwa i do życia konsekrowanego. Zachęcamy wszystkich do modlitwy w tej intencji.

2. Dziś nadal rozprowadzamy numer „Opiekuna" z ubiegłej niedzieli oraz książkę pt. „Wszystko o chrzcie św." Zachęcamy do nabywania i czytania.

3. W środę ma swoje spotkanie „Kółko gitarowe": I grupa o g. 15.00, a II o 15.30. natomiast Zespół „Mocni Głosem" ma swoją próbę w środę o g. 16:30.

4. W czwartek, o g. 16.30 zapraszamy na spotkanie wszystkie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami. Na tym spotkaniu będzie próba generalna uroczystości pierwszokomunijnej.
Przy tej okazji informujemy, że Uroczystość I Komunii św. w naszej parafii w tym roku będzie 8 maja o g. 10.00, a uroczystość „Komunii Rocznicowej" będzie 29 maja również o g. 10.00.

5. W czwartek, jak co tydzień, o g. 19.00 zapraszamy wszystkich chętnych do kościoła na adorację Jezusa w Eucharystii.

6. W piątek 22 kwietnia o godz.19:00 odbędzie się spotkanie dotyczące wyjazdu na Światowe Dni Młodzieży – jest to spotkanie obowiązkowe na którym należy wpłacić całość kwoty na wyjazd oraz podać dane osobowe.

7. W przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach św. Radni Parafialni, jak co miesiąc, będą przeprowadzać zbiórkę pieniężną na rzecz renowacji (tynkowania) naszego kościoła.

8. 4 czerwca (sobota) odbędzie się z naszej parafii wyjazd na Lednicę. Koszt wyjazdu to 50zł (cena obejmuje: przejazd, ubezpieczenie i wejście na pola lednickie) – zapisy u ks. Marcina.

9. Na stolikach pod chórem wyłożony jest nowy „Kurier Błaszkowski". Można brać gratis. Zachęcamy.