1. W ubiegłą niedzielę Radni Parafialni przeprowadzali zbiórkę pieniężną na rzecz renowacji (tynkowania) naszego kościoła. Zebrano na ten cel 2511 zł. Dziękujemy!

2. Wczoraj – jak co roku – miało miejsce ogólnopolskie spotkanie na Lednicy. Młodzież naszej parafii była również na tym spotkaniu wraz z ks. Marcinem. Bogu niech będą dzięki za tę pielgrzymkę.
3. Dziś obchodzimy po raz dziewiąty Święto Dziękczynienia Bożej Opatrzności. Po Mszach św. będzie zbiórka do puszek na budowę Centrum Opatrzności Bożej w Warszawie, która jest wotum narodowej wdzięczności Bogu. Na stolikach pod chórem są wyłożone materiały dotyczące idei dziękczynienia Bogu. Można je wziąć ze sobą.

4. Dziś rozprowadzamy nowy numer „Opiekuna". W numerze między innymi o bezdomnych dzieciach, o szkodliwości telewizji dla rozwoju dzieci oraz fotoreportaże z diecezjalnych wydarzeń. Zachęcamy do nabywania.

5. We wtorek zapraszamy na spotkanie młodzież przygotowującą się do bierzmowania. Obecność obowiązkowa. O g. 15.00 spotkania dla wszystkich kandydatów, a od g. 16.00 będzie spowiedź dla kandydatów do bierzmowania i ich rodzin.

6. W środę, jak co miesiąc, będzie w naszym kościele parafialnym Jerycho Maryjne, czyli całodzienna modlitwa Różańcowa przed Najświętszym Sakramentem. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

7. W czwartek, jak co tydzień, zapraszamy o g. 19.00 na godzinną adorację Najświętszego Sakramentu

8. W sobotę o g. 12.00 będzie w naszym kościele uroczysta Msza św. pod przewodnictwem ks. bpa Łukasza Buzuna, który udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania. Wszystkich parafian prosimy o modlitwę w intencji kandydatów do bierzmowania.

9. W dniach 11 – 17 lipca br. nasza parafia organizuje wczasorekolekcje nad morzem, dla dzieci i młodzieży. Zachęcamy do wyjazdu i prosimy się zapisywać W gablocie jest umieszczony stosowny plakat.