1. Wczoraj (sobota) o g. 12.00 gościliśmy w naszej parafii ks. Biskupa Łukasza Buzuna, biskupa pomocniczego naszej Diecezji. Ks. Biskup udzielił sakramentu bierzmowania naszej młodzieży (126 osób). Prosimy wszystkich o modlitwę w int. bierzmowanej młodzieży, a młodzież prosimy o wierność i współpracę z Duchem Świętym, którego otrzymali w sakramencie bierzmowania. Za pomoc w przygotowaniu wystroju świątyni na tę uroczystość dziękujemy szczególnie panu kościelnemu i jego mamie oraz pani Elżbiecie Borkowskiej.

2. W ubiegłą niedzielę była zbiórka do puszek na budowę Centrum Opatrzności Bożej w Warszawie, która jest wotum narodowej wdzięczności Bogu. Zebrano na ten cel 400 zł. Dziękujemy.

3. Dziś nadal rozprowadzamy numer „Opiekuna" z ubiegłej niedzieli. W numerze między innymi o bezdomnych dzieciach, o szkodliwości telewizji dla rozwoju dzieci oraz fotoreportaże z diecezjalnych wydarzeń. Zachęcamy do nabywania. Dziś po Mszach św. będzie zbiórka do puszek na KUL.

4. Jutro (poniedziałek) o g. 19.30 odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej. Serdecznie wszystkich Radnych zapraszamy.

5. W środę ma swoje spotkanie „Kółko gitarowe": I grupa o g. 15.00, a II o 15.30. natomiast Zespół „Mocni Głosem" ma swoją próbę w środę o g. 16:30.

6. W czwartek, jak co tydzień, zapraszamy o g. 19.00 na godzinną adorację Najświętszego Sakramentu

7. W piątek 17 czerwca o godz. 19:00 zostanie odprawiona kolejna Msza święta z modlitwą o uzdrowienie i modlitwami do św. Charbela. Słowo Boże wygłosi ks. Wojciech Erenc a śpiew będzie animował zespół z Pleszewa.

8. W sobotę od g. 9.00 będziemy odwiedzać chorych z posługą sakramentalną. Prosimy chorych do tych odwiedzin przygotować.

9. W sobotę 18 czerwca odbędzie się spotkanie pielgrzymkowe Grupy Różanej. O godz. 19:00 zostanie odprawiona Msza św. w kościele, po której w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Błaszkach odbędzie się spotkanie przy stole. Już dzisiaj zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę z Grupą Różaną w dniach od 9 do 15 sierpnia. Zapisy na pielgrzymkę ruszą od 1 lipca w kancelarii parafialnej lub u ks. Marcina.

10. Za dwa tygodnie, w niedzielę 26 czerwca, będzie organizowany w naszej parafii Rodzinny Festyn Parafialno-Gminny pod hasłem: „Miłosierdzie" Już teraz na ten Festyn wszystkich zapraszamy.

11. W dniach 11 – 17 lipca br. nasza parafia organizuje wczasorekolekcje nad morzem, dla dzieci i młodzieży. Zachęcamy do wyjazdu i prosimy się zapisywać W gablocie jest umieszczony stosowny plakat.