1. Dziś nadal rozprowadzamy numer „Opiekuna" z ubiegłej niedzieli. Zachęcamy do nabywania i czytania.

2. Dziś po Mszach św. w naszej parafii, jak i w całej Polsce, będzie zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym w niedawnym trzęsieniu ziemi we Włoszech. Prosimy o zrozumienie i wsparcie.

3. Dziś o g. 18.00 w sali parafialnej odbędzie się kolejna katecheza przedmałżeńska.

4. We wtorek (20 września) będziemy obchodzić dzień modlitw w intencji pokoju w łączności z Ojcem Świętym Franciszkiem, który w tym dniu będzie przewodniczył spotkaniu międzyreligijnemu w Asyżu w intencji pokoju. W tym dniu po Mszach św. będzie odprawione nabożeństwo eucharystyczne z Litanią do NMP zawierzające wstawiennictwu Królowej Pokoju intencję pokoju na świecie.

5. Zachęcamy chętne osoby do śpiewania i grania z ks. Marcinem. Kółko gitarowe ma swoje spotkanie w środę o godz. 16:00. Natomiast próba zespołu Mocni Głosem w środę o godz. 17:00.

6. W czwartek o g. 19.00 zapraszamy wszystkich chętnych na godzinną adorację Jezusa eucharystycznego.

7. W sobotę organizujemy pielgrzymkę autokarową do Lichenia. Wyjazd o g. 6.30. Koszt wyjazdu 40 zł. Zapisy przyjmują panie: Drobnik Elżbieta i Szczepańska Teresa.

8. W najbliższą sobotę (24 września) LO w Błaszkach obchodzi Jubileusz 60-lecie swojego istnienia. Jubileusz ten rozpocznie się uroczystą Mszą św. o g. 11.00 w kościele św. Anny w Błaszkach. Zarówno absolwentów jak i wszystkich chętnych na tę Mszę św. zapraszamy.

9. W przyszłą niedzielę po Mszach św. będzie , jak co miesiąc, przeprowadzona przez Radnych Parafialnych, zbiórka do puszek na rzecz tynkowania naszego kościoła. Będą także rozdawane stosowne „cegiełki" dla ofiarodawców.