1.  W ubiegłą niedzielę, po wszystkich Mszach św., Radni Parafialni przeprowadzili zbiórkę pieniężną na rzecz planowanej renowacji (tynkowania) naszego kościoła parafialnego. Zebrano na ten cel 3685 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  1. Dziś nadal rozprowadzamy numer „Opiekuna” z ubiegłej niedzieli. W numerze m.in. o św. Matce Teresie z Kalkuty, o zakazie handlu w niedzielę i o wielkiej pokucie za wszystkie grzechy Polski. Zachęcamy do nabywania i czytania.

1. Dziś o g. 18.00 w sali parafialnej odbędzie się kolejna katecheza przedmałżeńska.

1. Przeżywamy miesiąc różańcowy. W dni powszednie: od poniedziałku do piątku dzieci zapraszamy na różaniec o g. 17.00, a dorosłych na Różaniec po Mszy wieczornej.

1. Zachęcamy chętne osoby do śpiewania i grania z ks. Marcinem. Kółko gitarowe ma swoje spotkanie w środę o godz. 16:00. Natomiast próba zespołu Mocni Głosem w środę o godz. 17:00.

1. W czwartek o g. 19.00 zapraszamy wszystkich chętnych na godzinną adorację Jezusa eucharystycznego.

1. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy w Polsce XVI Dzień Papieski pod hasłem „Jan Paweł II – bądźcie świadkami miłosierdzia” Tradycyjnie w tym dniu zbierane będą ofiary do puszek na tzw. „Papieski Fundusz Stypendialny”, z którego corocznie fundowane są stypendia dla zdolnej młodzieży, ale pochodzącej z ubogich rodzin z naszej Diecezji. Bóg zapłać za ofiary jakie zechcecie złożyć na ten cel.

2. Można już zamawiać wypominki roczne i jednorazowe za zmarłych.

1. Przypominamy, że zamiar zainstalowania pomnika na cmentarzu zgłaszamy każdorazowo w kancelarii parafialnej.