1. Tydzień temu Radni Parafialni przeprowadzali zbiórkę pieniężną na rzecz sfinansowania ostatniej naszej inwestycji, którą była renowacja drugiej części naszego parkanu kościelnego.  Zebrano na ten cel 1.220 zł. W sumie na dzień 3 lutego 2024r. na wspomniany cel dysponujemy kwotą 202.680 zł. Potrzebujemy więc jeszcze ok. 39.000 zł. aby jak najszybciej  sfinansować całość przeprowadzonej  w minionym roku inwestycji.  

  2. Kilka dni temu -2 lutego - przeżywaliśmy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Z tej racji w dzisiejszą niedzielę po Mszach św., jak co roku, będzie przeprowadzona zbiórka pieniężna do puszek na klasztory klauzurowe naszej Diecezji; między innymi na wsparcie Sióstr Kamedułek w Złoczewie. Bóg zapłać za złożone ofiary! Z racji Światowego Dnia Życia Konsekrowanego składamy najlepsze życzenia również naszym Siostrom „Obliczankom” dziękując Drogim Siostrom za ich obecność i cenną posługę w naszej parafii, a zwłaszcza za dar modlitwy. Módlmy się o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla naszych Sióstr oraz o nowe powołania do ich Zgromadzenia.

  3. Nadal trwa w naszej parafii kolęda. Porządek kolędowania w tym tygodniu będzie następujący:   

    Poniedziałek od g. 9.00 Wójcice (1 ks. – przepraszamy za nieprzybycie kapłana z „kolędą” w ubiegłym tygodniu).
    Środa od g.  9.00  - Wilczkowice i Chrzanowice  (1 ks.).                                     4. W przyszłą niedzielę – 11 lutego przeżywać będziemy  32 Światowy Dzień Chorego. Prosimy wszystkich  o modlitwę w int. wszystkich chorych.

  5. W tym tygodniu nie będzie porannych Mszy św. koncelebrowanych tylko, w niektóre dni, jedna Msza św. będzie sprawowana o g. 7.00, a druga o g. 7.30. Prosimy sprawdzić swoje intencje. 


  6. Dziś nadal rozprowadzamy numer „Opiekuna” z ubiegłej niedzieli.  W numerze polecamy artykuły o diakonacie stałym, o święcie Matki Bożej Gromnicznej i wiele innych. 

  7. Zachęcamy do nabywania. Prosimy nadal wszystkich   o modlitwę w int. pokoju na Ukrainie  i na Bliskim Wschodzie oraz  w int. naszej Ojczyzny.