W ubiegłą niedzielę była zbiórka do puszek na rzecz Caritas. Zebraliśmy na ten cel 370 zł. Bóg zapłać za ofiary!

W przyszłą niedzielę, 10 lipca o g. 6.00 organizujemy autokarową pielgrzymkę na Jasną Górę na ogólnopolskie spotkanie Radia Maryja. Koszt wyjazdu wynosi 30 zł. Zapisy przyjmują: Jadwiga Żubrowska i Elżbieta Drobnik.

Taca w przyszłą niedzielę z racji II Niedzieli miesiąca będzie tacą inwestycyjną. Bóg zapłać za ofiary jakie zechcecie złożyć na ten cel. Zaczęliśmy już remont kapitalny kaplicy na naszym parafialnym cmentarzu. Prosimy o wsparcie finansowe i o modlitwę w tej intencji.

Rusza Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę do Matki Bożej Częstochowskiej w dniach od 09 – 15 sierpnia. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenie się do ks. wikariuszy.

Dziś  rozprowadzamy  numer „Opiekuna” z ubiegłej niedzieli. Zachęcamy do nabywania i czytania.

Intencja różańcowa na lipiec: modlimy się za rolników.

Kancelaria w tym tygodniu będzie czynna  bezpośrednio po Mszach wieczornych.

Już pragnę poinformować, że 26 lipca będziemy przeżywać odpust parafialny ku czci św. Anny, a w niedzielę 21 sierpnia będziemy przeżywać w naszej parafii odpust ku czci drugorzędnego patrona tej parafii, św. Rocha. W tym dniu też będą w naszej parafii dożynki parafialne. Będziemy uroczyście dziękować Bogu za tegoroczne plony ziemi, przez które Bóg podtrzymuje nasze życie. Proszę aby wieniec dożynkowy na tę uroczystość przygotowali w tym roku wierni z miejscowości Brończyn.

Wszystkim przebywającym na wakacjach i urlopach przypominamy o chrześcijańskim obowiązku i przywileju uczestniczenia we Mszy św. w każdą niedzielę.