1. W minionym tygodniu odbyły się w naszej parafii rekolekcje parafialne. Bogu niech będą dzięki za dar tych rekolekcji. Od jutra (poniedziałek – środa) będą w naszej parafii rekolekcje dla gimnazjalistów i licealistów. Rekolekcje te przeprowadzi grupa ewangelizacyjna z ks. Dominikiem Wodniczakiem z Ostrowa Wlkp. Program rekolekcji szkolnych jest wywieszony w gablocie. Proszę wszystkich o modlitwę w intencji tych rekolekcji.

1. 2. Od dziś aż do Wielkiego Piątku zakryte są w kościołach krzyże. Ten znak ma nam pomóc lepiej zobaczyć i przeżyć tajemnicę Męki Syna Bożego.

1. Dziś nadal rozprowadzamy numer „Opiekuna” z ubiegłej niedzieli. Od tego numeru „Opiekun” kosztuje już nie złotówkę jak dawniej ale 1,50 zł. Zachęcamy wszystkich do nabywania i czytania.

1. Przypominamy, że trwa w naszej parafii Nawiedzenie Rodzin przez Obraz Matki Bożej Jasnogórskiej. Kończy się nawiedzenie w Kwaskowie, a rozpocznie się w Adamkach. Obraz uroczyście zostanie przekazany mieszkańcom Adamek przez mieszkańców Kwaskowa w środę (28.III) na Mszy św. o g. 18.00.

1. W czwartek o g. 19.00  jak co tydzień zapraszamy wszystkich na adorację Jezusa Eucharystycznego.

1. W Wielkim Poście, jak co roku, będą w naszej świątyni parafialnej nabożeństwa pasyjne. W każdy piątek o g. 17.00 będzie nabożeństwo „Drogi Krzyżowej”, a po niej Msza św., natomiast w niedziele o g. 17.00 będą „Gorzkie Żale” z kazaniem pasyjnym. Zapraszam i zachęcam wszystkich do licznego udziału w tych nabożeństwach.

1. 7. Za tydzień, w Niedzielę Męki Pańskiej, na pamiątkę wjazdu Chrystusa do Jerozolimy przychodzimy do świątyni z gałązkami palmowymi, które zostaną uroczyście poświęcone.

1. Dnia 15 kwietnia, tj. święto Miłosierdzia Bożego jest organizowany wyjazd do Świnic Warckich, miejsca narodzin św. Siostry Faustyny. Zapisy przyjmują panie: Drobnik Elżbieta i Szczepańska Teresa.