1. Dziś nadal rozprowadzamy numer „Opiekuna" z ubiegłej niedzieli. Jest w nim także artykuł o błaszkowskich wczasorekolekcjach nad morzem. Zachęcamy do nabywania i czytania.

2. W przyszłą niedzielę o g. 14.00 będziemy na Mszy św. dziękować Bogu za dary ziemi w ramach dożynek gminnych naszej gminy.

3. W przyszłą niedzielę 1 września o g. 18.00 rozpoczynamy w naszej parafii przyspieszoną katechezę przedmałżeńską dla tych, którzy w najbliższym czasie chcą zawrzeć sakrament małżeństwa a dotychczas w takiej katechezie nie uczestniczyli.

4. 8 września o g. 6.00 – jak co roku – wyruszy z naszego kościoła X piesza pielgrzymka do M. B. Charłupskiej. Zbiórka uczestników o g. 5.45. Wszystkich chętnych pątników zachęcamy do wzięcia udziału w tej pielgrzymce. Zapisywać się można już w tym tygodniu w kancelarii parafialnej. Idziemy razem na nogach do sanktuarium w Charłupi Małej a powrót każdy organizuje we własnym zakresie.