1. Dziś rano grupa ok. 100 osób z terenu naszego dekanatu pod duchowym przewodnictwem ks. Piotra Gąsiorka udała się pieszą pielgrzymką z Błaszek do Sanktuarium Matki Bożej w Charłupi Małej. Bogu niech będą dzięki za dar tej pielgrzymki i za modlitwy pątników w int. naszej parafii.

2. Dziś nadal rozprowadzamy numer „Opiekuna" z ubiegłej niedzieli. Zachęcamy do nabywania i czytania.

3. Dzisiejsza taca z racji II Niedzieli miesiąca jest przeznaczona na cele inwestycyjne. Bóg zapłać za złożone ofiary.

4. Dziś o g. 18.00 będzie w naszej parafii kolejna katecheza przedmałżeńska dla tych, którzy w najbliższym czasie chcą zawrzeć sakrament małżeństwa.

5. W środę przez cały dzień będziemy przeżywać „Jerycho Maryjne", czyli całodzienną modlitwę różańcową przed Najświętszym Sakramentem w int. Ojczyzny. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. W czwartek o g. 19.00 zapraszamy wszystkich chętnych na godzinną adorację Jezusa eucharystycznego.

7. W piątek przypada 13 dzień miesiąca. Z tej racji po Mszy św. wieczornej będzie procesja wokół kościoła z figurą Matki Bożej. Prosimy ze sobą przynieść świece. W piątek o g. 19.00 będzie adoracja Jezusa Eucharystycznego dla młodzieży. Zapraszamy!

8. W przyszłą niedzielę organizujemy wyjazd autokarowy młodych na Górę Krzyża k. Ostrzeszowa. Koszt wyjazdu 20 zł. Zapisy przyjmują księża wikariusze.

9. W przyszłą niedzielę po Mszach św. będzie zbiórka do puszek na KUL. Bóg zapłać za złożone ofiary.

10. 21 września (sobota) organizujemy pielgrzymkę autokarową do Lichenia. Koszt wyjazdu 30 zł. Zapisy przyjmują panie: Drobnik Elżbieta i Szczepańska Teresa.

11. Trwa remont organów, kaplicy cmentarnej oraz budowa chodnika na cmentarzu. Kolejny anonimowy ofiarodawca z Wilczkowic złożył ofiarę 100 zł. na ten cel. Bóg zapłać! Przypominamy, że zamiar instalowania nowych pomników na cmentarzu zgłaszamy zawsze najpierw w kancelarii parafialnej. Krzyże i elementy betonowe po starych pomnikach ich właściciele zawsze biorą z cmentarza ze sobą. Dziękujemy tym, którzy zabiegają o czystość na naszym parafialnym cmentarzu i do tej troski o porządek zapraszamy wszystkich.