1. Dziś nadal rozprowadzamy numer „Opiekuna". Zachęcam do nabywania i czytania.
Taca dzisiejsza, z racji II Niedzieli miesiąca, jest tacą inwestycyjną przeznaczoną na potrzeby materialne w parafii. Bóg zapłać za wasze ofiary.

2. W czwartek, jak co tydzień, zapraszamy o g. 19.00 na Adorację Jezusa w Eucharystii, a w piątek o g. 19.00 będzie adoracja eucharystyczna dla młodzieży. Zapraszamy!

3. W sobotę o g. 10.00 zapraszamy na spotkanie wszystkich kandydatów do tegorocznego bierzmowania.

4. W przyszłą niedzielę – jak co roku – będzie po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc dla polskich misjonarzy. Bóg zapłać za ofiary jakie zechcecie złożyć na ten cel.

5. W wielkim Poście, jak co roku, będą w naszej świątyni parafialnej nabożeństwa pasyjne. W każdy piątek o g. 17.00 będzie nabożeństwo „Drogi Krzyżowej", a po niej Msza św., natomiast w niedziele o g. 17.00 będą „Gorzkie Żale", a po nich Msza św. Zapraszam i zachęcam wszystkich do licznego udziału w tych nabożeństwach.

6. Pod chórem znajdują się listy poparcia wniosku o przeprowadzenie referendum w obronie polskiej ziemi i zachowania dotychczasowej formy funkcjonowania Lasów Państwowych. Prosimy o wpisywanie się razem z PESELEM.