Dziś rozprowadzamy nowy numer „Opiekuna”. W numerze polecamy artykuł o wielkich i świętych kobietach polskich wśród których znalazły się władczynie, mniszki a nawet teściowa, która oddała życie za synową. Zachęcamy do nabywania!

W środę będziemy przeżywać w naszym kościele parafialnym „Jerycho Różańcowe”, czyli całodzienną modlitwę Różańcową przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Zapraszamy!

W czwartek wieczorem o g. 19.00 zapraszamy na cotygodniową adorację Najświętszego Sakramentu!

W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca. Po południu spowiedź pierwszo piątkowa będzie już 1 godz. przed Mszą św. czyli od g. 17.00. Zapraszamy!

W sobotę od g. 9.00 będziemy odwiedzać chorych z posługą sakramentalną. Prosimy chorych do tych odwiedzin przygotować i ewentualnie zgłosić nowe osoby chore do takich odwiedzin.

W sobotę, z racji I soboty miesiąca, po Mszy wieczornej będzie nabożeństwo fatimskie. Na to nabożeństwo zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej, a zwłaszcza członków Róż Różańcowych. Int. Różańca na marzec: „O nawrócenie grzeszników”.

Dziś po wszystkich Mszach św. Radni Parafialni, jak co miesiąc, będą przeprowadzać zbiórkę pieniężną na rzecz dalszej renowacji, czyli odwodnienia naszego kościoła. Będą też rozdawane stosowne cegiełki. Licząc na zrozumienie oraz dalsze wsparcie naszej inwestycji składamy wszystkim ofiarodawcom serdeczne podziękowanie i Bóg zapłać!