Tydzień temu Radni Parafialni przeprowadzając comiesięczną zbiórkę pieniężną na rzecz 2 inwestycji przykościelnych, czyli: odwodnienia kościoła i modernizacji traktu z kostki granitowej wokół kościoła zebrali na ten cel 2.116 zł. W sumie więc na dzień 29 lutego 2020 r.. na rzecz wspomnianych prac renowacyjnych przy naszym kościele dysponujemy kwotą 198.162 zł. Niebawem po ostatecznym zakończeniu całego przedsięwzięcia poinformujemy naszych parafian o finalnych kosztach związanych z realizacją wspomnianych inwestycji. Składamy znów serdeczne podziękowanie wszystkim ofiarodawcom za złożone dotychczas ofiary i nadal prosimy wszystkich o życzliwość, zrozumienie oraz dalsze wsparcie naszej inwestycji.

Dziś nadal rozprowadzamy numer „Opiekuna” z ubiegłej niedzieli oraz książkę: „Wszystko o Prymasie Tysiąclecia”. Koszt książki – 10 zł. Zachęcamy do nabywania i czytania!
Dziś (niedziela) zapraszamy na Mszę św. o g. 12.00 i na spotkanie po tej Mszy wszystkie dzieci pierwszokomunijne z rodzicami. Natomiast po Mszy św. o g. 17.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla uczestników tegorocznej pielgrzymki do Medziugorje. Osoby zainteresowane tym wyjazdem prosimy o przybycie!

Wspólnotę „Koła Przyjaciół Radia Maryja” zapraszamy na comiesięczne spotkanie w środę. Najpierw będzie Msza św. o g. 18.00, a potem spotkanie formacyjne w sali parafialnej.

W czwartek o g. 19.00 zapraszamy wszystkich chętnych na godzinną adorację Jezusa Eucharystycznego.

W piątek przypada I Piątek miesiąca. Msze św. w tym dniu o g. 7.00 i o 17.00. Już pół godziny przed Mszą św. będzie okazja do spowiedzi. Zapraszamy do spowiedzi zwłaszcza dzieci.

W najbliższą sobotę od g. 9.00 będziemy odwiedzać chorych z posługą sakramentalną w ich domach. Prosimy swoich chorych do tych odwiedzin przygotować, a nowych chorych prosimy nam zgłosić.

W sobotę, z racji I soboty miesiąca, po Mszy wieczornej będzie nabożeństwo fatimskie. Na to nabożeństwo zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej, a zwłaszcza członków Róż Różańcowych. Int. Różańca na marzec „O nawrócenie grzeszników”. W sobotę też Biskup Ordynariusz zaprasza zelatorów i osoby ze Wspólnoty Żywego Różańca do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. O g. 9.30 będzie nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, potem konferencja i Różaniec, a o g. 12.00 Msza św.

W przyszłą niedzielę – jak co roku – będzie po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc dla polskich misjonarzy. Bóg zapłać za ofiary jakie zechcecie złożyć na ten cel.

W Wielkim Poście, jak co roku, będą w naszej świątyni parafialnej nabożeństwa pasyjne. W każdy piątek o g. 17.00 będzie nabożeństwo „Drogi Krzyżowej”, a po niej Msza św., natomiast w niedziele o g. 17.00 będą „Gorzkie Żale”, a po nich Msza św. Zachęcamy wszystkich do licznego udziału w tych nabożeństwach.

Pismo Ministra Zdrowia!