1. Dziś po wszystkich Mszach św. Radni Parafialni, jak co miesiąc, będą przeprowadzać zbiórkę pieniężną na rzecz remontu pozostałej części parkanu kościelnego . Bóg zapłać za złożone ofiary!

1. Dziś rozprowadzamy nowy numer „Opiekuna”. W numerze polecamy artykuł „Sakrament w chorobie                            i starości” mówiący o tym kiedy i kto może przyjąć sakrament Namaszczenia chorych oraz wiele innych artykułów. Zachęcamy do nabywania  i czytania. Nadal też są do nabycia  kalendarze  diecezjalne na ten rok po 10 zł. i modlitewniki  z modlitwami o pokój też   w cenie  10 zł. Dochód przeznaczony będzie na wsparcie Ukraińców. Zachęcamy do nabywania.

1. W czwartek przypada święto Ofiarowania Pańskiego. Porządek Mszy św. w tym dniu w naszej parafii: g. 7.00, 8.00 (w Brończynie), 9.00  i o 18.00. Na wszystkich Mszach św. będzie błogosławienie świec.

1. W piątek przypada I Piątek miesiąca. Msze św. w tym dniu o g. 7.00 i 18.00.  Już pół godziny przed Mszami św. będzie możliwość skorzystania z pierwszo piątkowej spowiedzi. Zapraszamy!

1. W sobotę, z racji I soboty miesiąca, po Mszy wieczornej będzie nabożeństwo fatimskie. Na to nabożeństwo zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej, a zwłaszcza członków Róż Różańcowych przypominając, że w tym dniu jest wymiana tajemnic różańcowych w naszej parafii. Różańca na luty: „O nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii”.

1. W I sobotę lutego, z racji trwającej kolędy, nie będzie odwiedzin chorych z posługą sakramentalną. Odwiedziny te będą w innym terminie.

1. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę św. o g. 12.00 wszystkie dzieci I-komunijne wraz z rodzicami. Po Mszy św. będzie spotkanie, na którym  będą poświęcone i  rozdawane świece.

1. Z racji przeżywanego 2 lutego - Światowego Dnia Życia Konsekrowanego - w przyszłą niedzielę po Mszach św. będzie zbiórka do puszek na klasztory klauzurowe naszej Diecezji; między innymi na wsparcie Sióstr Kamedułek w Złoczewie. Bóg zapłać za złożone ofiary!

1. Nadal przeżywamy w naszej parafii kolędę. Porządek kolędowania w tym tygodniu będzie następujący:

Poniedziałek od g. 15.00  Pl. Niepodległości - bloki (1 ks.) i Pl. Sulwińskiego - bloki (1 ks.)                                        Wtorek od g. 15.00 – Ul. Kościuszki (2 ks. po dwóch stronach)

Środa od g.  15.00  - Ul. Przemysłowa blok „9” (1 ks.) i Ul. Przemysłowa blok „10” (1 ks.)                                                                    oraz 2 domy  prywatne

Czwartek od g. 15.00 – Ul. Sieradzka po str. Przychodni (1 ks.) i ul. Przemysłowa blok „8” (1 ks.)

Piątek od g. 15.00 – Ul. Kaliska od kościoła (2 ks. po dwóch stronach)

Sobota od g. 9.00 –   Woleń (1 ks.) i Kociołki (1 ks.)

Panie  i Panów sołtysów prosimy, jak co roku, o zorganizowanie pojazdów na g. 9.00.                                 Przypominamy też, że  aż do zakończenia trwania „kolędy” kancelaria parafialna będzie czynna codziennie od poniedziałku do soboty – rano, w godz. 8.00-8.30. Prosimy wszystkich parafian                                          o życzliwą wyrozumiałość wobec zaistniałych zmian.                                                                                                                                                         Szczęść Boże na czas kolędowania!!!