Taca inwestycyjna z ubiegłej niedzieli wyniosła 2770 zł. Bóg zapłać za ofiary jakie złożyliście na ten cel. Zaczęliśmy już remont kapitalny kaplicy na naszym parafialnym cmentarzu. Zakończony jest już prawie pierwszy etap tego remontu polegający na gruntownej naprawie całego dachu kaplicy i pokrycie go nową dachówką.  Prosimy o wsparcie finansowe i o modlitwę w tej intencji.

W związku z tą inwestycją w przyszłą niedzielę - 24 lipca nie będzie Mszy św. w kościele o g. 17.00 tylko na cmentarzu o g. 17.30, a po niej będzie Różaniec na cmentarzu w int. zmarłych. Na Mszy św. będzie poświęcenie nowego dachu kaplicy. Zapraszamy do tej wspólnej modlitwy wszystkich parafian. Różaniec będzie prowadzony przez poszczególne wspólnoty naszej parafii (Krucjata Eucharystyczna, Podwórkowe Koła Różańcowe, Chórek młodzieżowy, Koło Przyjaciół Radia Maryja i Neokatechumenat). Zapraszam na tę Mszę św. także nasz parafialny Chór i ministrantów. Radnych parafialnych proszę o przeprowadzenie podczas tej Mszy św. zbiórki przeznaczonej na remont kaplicy cmentarnej.

Za dwa tygodnie – 1 sierpnia wyjeżdżamy z dziećmi i młodzieżą naszej parafii na wczasorekolekcje nad morze. Rodziców, którzy jeszcze nie podpisali zgody na wyjazd swojego dziecka albo nie uiścili jeszcze opłaty na wczasorekolekcje proszę o szybki kontakt ze mną. Szukamy sponsorów pragnących wesprzeć nasze wczasorekolekcje. Ofiary na ten cel można wrzucić do puszki pod figurą św. Antoniego pod chórem albo do mnie osobiście. Bóg zapłać!

Rusza Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę do Matki Bożej Częstochowskiej w dniach od 09 – 15 sierpnia. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenie się do ks. wikariuszy. 30 lipca o g. 20.00 będzie spotkanie organizacyjne dla wszystkich uczestników tegorocznej pielgrzymki.

Wszystkim przebywającym na wakacjach i urlopach przypominamy o chrześcijańskim obowiązku i przywileju uczestniczenia we Mszy św. w każdą niedzielę.

Dziś  nadal rozprowadzamy numer „Opiekuna” z ubiegłej niedzieli. Zachęcamy do nabywania i czytania.

Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna po Mszy wieczornej w godz. 18.30 – 19.30. Dyżur kancelaryjny będzie pełnił w tym tygodniu ks. Rafał Spiżak.