1.Zakończył się już w naszej parafii tzw. Biały Tydzień. Dzieciom pierwszokomunijnym i ich rodzicom dziękujemy za codzienne uczestnictwo we Mszy św. oraz za udział w pielgrzymce na Jasną Górę.

2.Dziś nadal rozprowadzamy numer „Opiekuna” z ubiegłej niedzieli. Zachęcamy do nabywania i czytania.

3.Jutro (poniedziałek) o g. 16.30 będzie spotkanie wszystkich dzieci klas III, przygotowujących się do swej Komunii rocznicowej. Będziemy przeżywać próbę generalną przed tą uroczystością. W sobotę o g. 9.00 będzie spowiedź dla tych dzieci przed ich Komunią rocznicową. Zachęcamy również rodziców tych dzieci do skorzystania z sakramentalnej spowiedzi. W przyszłą niedzielę o g. 10.00 będziemy przeżywać w naszej parafii Komunię rocznicową. Prosimy miejsca w nawie głównej zostawić wolne dla rodziców tych dzieci.

4.W czwartek o g. 19.00 zapraszamy na godzinną adorację Jezusa Eucharystycznego.

5.W piątek o g. 19.00 będzie katecheza przedmałżeńska, a o g. 20.00 zapraszamy na adorację młodzież i studentów.

6. W sobotę przypada Dzień Matki. Pamiętajmy w modlitwie o naszych mamach.

7. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

8. Dnia 2 czerwca organizujemy wyjazd autokarowy na spotkanie młodych do Lednicy. Zapisy przyjmują księża wikariusze. Koszt wyjazdu 45 zł.

9. Taca z ubiegłej II Niedzieli miesiąca przeznaczona na potrzeby inwestycyjne w parafii wyniosła 2890 zł. Bóg zapłać za złożone na tę tacę ofiary.