Dziś rozprowadzamy nowy numer „Opiekuna”. Zachęcamy do nabywania i czytania.
Dziś  przeżywamy tzw. „Dzień Papieski”. Taca z racji II Niedzieli miesiąca – będzie przeznaczona na potrzeby inwestycyjne, a po Mszach św. będzie przeprowadzona zbiórka do puszek na tzw. „Papieski Fundusz Stypendialny”. Bóg zapłać za ofiary jakie złożycie dziś na ten cel.
Dziś swoje święto patronalne obchodzą nauczyciele i wychowawcy. Wspierajmy nauczycieli, wychowawców i uczniów – zwłaszcza z terenu naszej parafii – z serca płynącą modlitwą.
Jutro (poniedziałek) o g. 19.30 zapraszam na spotkanie wszystkich Radnych parafialnych.
W czwartek, 18 października w liturgiczne wspomnienie św. Łukasza Ewangelisty swoje święto patronalne obchodzą pracownicy służby zdrowia. Wspierajmy ich z serca płynącą modlitwą.
W czwartek o g. 19.00 zapraszamy wszystkich chętnych na godzinną adorację Jezusa eucharystycznego, a w piątek o g. 19.15 na adorację eucharystyczną zapraszamy młodzież. Po adoracji będzie spotkanie formacyjne dla młodzieży w salce parafialnej.
W przyszłą niedzielę rozpocznie się w Kościele Tydzień Misyjny. Po Mszach św. będzie zbiórka do puszek na Misje.
Można już zamawiać wypominki roczne i jednorazowe za zmarłych.
Dziś rozprowadzamy nowy numer „Opiekuna”. Zachęcamy do nabywania i czytania.
Można już zamawiać wypominki roczne i jednorazowe za zmarłych.