1. 1. Dziś nadal rozprowadzamy numer „Opiekuna” z ubiegłej niedzieli. Zachęcamy do nabywania i czytania.

1. 2. W czwartek o g. 19.00 zapraszamy wszystkich chętnych na godzinną adorację Jezusa eucharystycznego, a w piątek o g. 19.15 na adorację eucharystyczną zapraszamy młodzież. Po adoracji będzie spotkanie formacyjne dla młodzieży w salce parafialnej.

1. 3. W sobotę przypada 13 dzień miesiąca. Z tej racji po Mszy wieczornej będzie procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła połączona z modlitwą różańcową. Zachęcamy do uczestnictwa w tym nabożeństwie wszystkich, a zwłaszcza czcicieli Matki Bożej.

1. 4. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy tzw. „Dzień Papieski”. Taca z racji II Niedzieli miesiąca – będzie przeznaczona na potrzeby inwestycyjne, a po Mszach św. będzie przeprowadzona zbiórka do puszek na tzw. „Papieski Fundusz Stypendialny”. Bóg zapłać za ofiary jakie zechcecie złożyć na ten cel.

1. 5. W przyszłą niedzielę, 14 października, swoje święto patronalne obchodzą nauczyciele i wychowawcy. Wspierajmy nauczycieli, wychowawców i uczniów – zwłaszcza z terenu naszej parafii – z serca płynącą modlitwą.

1. 6. W tym tygodniu rozpoczniemy przygotowania do przyszłorocznego bierzmowania dla młodzieży gimnazjalnej oraz katechezę ponadgimnazjalną (przedmałżeńską) dla młodzieży ponadgimnazjalnej Młodzież gimnazjalną II i III klas zapraszamy na I spotkanie przygotowujące do przyszłorocznego bierzmowania w sobotę o g. 11.00, a młodzież ponadgimnazjalną na katechezę przedmałżeńską zapraszamy w piątek o g 19.15.

1. 7. Można już zamawiać wypominki roczne i jednorazowe za zmarłych.