1.Taca inwestycyjna z ubiegłej niedzieli wyniosła 2 460 zł., a ofiara na pomoc Kościołowi na wschodzie 430 zł. Bóg zapłać za złożone na te cele ofiary.

2.Dziś nadal rozprowadzamy numer „Opiekuna” z ubiegłej niedzieli. Zachęcamy do nabywania.

3. Dziś rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje adwentowe prowadzone przez paulina O. Piotra Bednarskiego z Włodawy. Szczegółowy program rekolekcji jest wywieszony w gablocie parafialnej i na stronie parafialnej www.parafiablaszki.pl . Spowiedź z udziałem księży z naszego dekanatu będzie we wtorek i w środę, już pół godz. przed Mszami św. Prosimy o modlitwę  w int. rekolekcji i zapraszamy wszystkich parafian do udziału w tych rekolekcjach.
Dzieci zapraszamy w pon., wtorek i w środę o g. 16.00, a w czw. i w piątek o g. 18.00.
Jutro (poniedziałek) po Mszy wieczornej o g. 18.00 będzie nauka stanowa dla małżeństw, a we wtorek, po Mszy o g. 18.00, nauka stanowa dla młodzieży. Obowiązkowo w tej nauce uczestniczy młodzież przygotowująca się do bierzmowania. Chorzy będą mieć swoje spotkanie rekolekcyjne we wtorek na Mszy św. o g. 11.30.

4.  Roraty będą codziennie w tym tygodniu aż do piątku włącznie na Mszy św. o g. 18.00.

5. W czwartek o g. 19.00 zapraszamy wszystkich chętnych  na Adorację Jezusa Eucharystycznego!

6. W piątek o g. 19.15  zapraszamy gimnazjalistów, licealistów i studentów na adoracyjne przebywanie z Jezusem dla młodzieży.

7. W przyszłą niedzielę, po dość długiej przerwie, będziemy rozprowadzać kolejny numer naszego pisma dekanalnego „Szukajmy Razem”. Tematem przewodnim są „związki niesakramentalne”. Opisujemy bardzo szeroko ten temat. Ujawniamy całą prawdę o finansach Kościoła. Relacjonujemy
 też bardzo wiele wydarzeń, które miały miejsce w ostatnim czasie w naszym dekanacie. Mimo, że aktualny numer jest dużo większy - jeśli chodzi o objętość – od poprzednich, to nadal rozprowadzamy jeden egzemplarz pisma tylko po 3 zł. Zachęcamy bardzo do nabywania i czytania.

8.  Prosimy nadal aby kwiaty z ziemią w donicach z cmentarza oraz szkło nie wrzucać do kontenerów tylko obok.