1. Składam serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy w szczególny sposób zaangażowali się w przygotowanie i przeżycie świąt wielkanocnych. - Siostrom „Obliczankom" za ustrojenie kaplicy przechowania Najświętszego Sakramentu (tzw. Ciemnicy) oraz za użyczenie pomieszczenia dla młodzieży z diecezji Siedleckiej prowadzącej rekolekcje szkolne w naszej parafii. - Księżom wikariuszom za przygotowanie i ustrojenie wraz z młodzieżą „Grobu Pańskiego" oraz za opiekę nad ministrantami i przygotowanie ich do poprawnego uczestnictwa w liturgii Triduum Paschalnego. -Młodzieży, która zaangażowała się w stworzenie pomysłu i budowanie Grobu Pańskiego. Wyrażamy naszą wdzięczność także osobom, które ofiarowały materiały do budowy grobu. Bóg zapłać.
- Panu Organiście i Chórowi za uroczystą „oprawę muzyczną" w czasie Triduum Paschalnego. - Panu Kościelnemu i jego mamie za posprzątanie kościoła na czas Triduum Paschalnego. - Scholi młodzieżowej za prowadzenie godzinnej adoracji Najświętszego Sakramentu w Wielki Czwartek - Dzieciom z Krucjaty Eucharystycznej za adorowanie Pana Jezusa w Wielki Piątek. - Jednostkom OSP z terenu Błaszek i Zawad za trzymanie tzw. warty przy „Grobie Pańskim" w Wielką Sobotę i za czynny udział w nocnej procesji rezurekcyjnej. - Ministrantom naszej parafii i harcerzom za trzymanie warty przy „Grobie Pańskim" i adorowanie Pana Jezusa w Wielką Sobotę. - Orkiestrze błaszkowskiej za ich „muzyczny udział" w procesji rezurekcyjnej. -
- Wszystkim pocztom sztandarowym, w tym Pocztu sztandarowemu Publicznego Gimnazjum im. Gen. Józefa Lipskiego,
- Innym osobom, nie wymienionym z nazwy, które w jakikolwiek sposób pomogły nam wszystkim przeżywać świadomie, godnie i owocnie tegoroczne święta wielkanocne.

2. Jutro drugi dzień w Oktawie świąt wielkanocnych, tzw. wielkanocny poniedziałek. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Serdecznie wszystkich zapraszamy i w tym dniu do uczestnictwa w liturgii wielkanocnej.

3. W czwartek, jak co tydzień, o g. 19.00 zapraszam do kościoła na adorację Jezusa w Eucharystii.

4.W najbliższy piątek nie ma postu, gdyż jest to kolejny dzień w Oktawie Wielkanocnej, a w Oktawie każdy dzień jest przeżywany jak uroczystość, która znosi post.

5. W przyszłą niedzielę, tj. święto Miłosierdzia Bożego jest organizowany wyjazd do Świnic Warckich, miejsca narodzin i chrztu św. Faustyny. Zapisy przyjmują panie: Drobnik Elżbieta i Szczepańska Teresa. Wyjazd o g. 8.30. Koszt wyjazdu 30 zł.

6.W przyszły poniedziałek (8 kwietnia) o g. 19.00 zapraszam wszystkich Radnych Parafialnych na kolejne spotkanie Rady.

7.Dziś życzenia świąteczne przekazuje nam wszystkim nasz biskup diecezjalny .......................

8. Na koniec pragnę i ja wraz z księżmi wikariuszami złożyć wszystkim naszym parafianom i przebywającym w naszej parafii gościom życzenia świąteczne. Niech w Waszych sercach dokona się WIELKANOC. Niech Jezus Zmartwychwstały stanie się dla Was drogą, prawdą i życiem. Przyjmijcie od Zmartwychwstałego radość, pokój i odwagę, aby żyć Jego prawdą i gorliwie głosić ją innym.