1. Dziś nadal rozprowadzamy numer „Opiekuna" z ubiegłej niedzieli. Zachęcamy do nabywania i czytania.

2. Jutro (poniedziałek) o g. 19.00 zapraszam wszystkich Radnych Parafialnych na kolejne spotkanie Rady.

3. Jutro w Kaliszu wszyscy kapłani naszej diecezji będą przeżywać swój Dzień Świętości Życia Kapłańskiego. Wszystkich prosimy o modlitwę w intencji kapłanów.

4. Osoby będące w trudnej sytuacji materialnej mogą zapisać się na korzystanie z produktów żywnościowych z „Caritasu". Warunkiem jest odpowiedni dochód na osobę i nie pobieranie takiej pomocy w innych placówkach. Tworzona jest nowa lista na 2013 r. i każdy zobowiązany jest do aktualizacji swoich danych. Zapisy będą przyjmowane w naszym parafialnym punkcie „Caritas" we wtorek, godz. 10.00-12.00 i w środę, godz. 14.00-16.00.

5. W czwartek, jak co tydzień, o g. 19.00 zapraszam do kościoła na adorację Jezusa w Eucharystii. W piątek zaś o 19.00 adoracja Najświętszego Sakramentu dla młodzieży.

6. W sobotę o g. 10.00 odbędzie się w kościele kolejne spotkanie kandydatów do bierzmowania.

7. Przyszła niedziela będzie przeżywana w Polsce jako Niedziela Biblijna, która rozpocznie Piąty Ogólnopolski Tydzień Biblijny w naszym kraju.

8. Intencja Różańca na kwiecień: „Za naszą Ojczyznę".