1. Dzisiejsza niedziela jest przeżywana w Polsce jako Niedziela Biblijna, która rozpoczyna Piąty Ogólnopolski Tydzień Biblijny w naszym kraju. Zachęcamy wszystkich do odszukania Biblii i zaprzyjaźnienia się ze Słowem Bożym, które powinniśmy czytać, rozważać i którym powinniśmy żyć. Z tej racji zapraszam w tym tygodniu biblijnym wszystkich chętnych każdego dnia wieczorem, a zwłaszcza w środę i w piątek wieczorem na Mszę św. połączoną z rozważaniami biblijnymi.

2. Taca z dzisiejszej niedzieli z racji II Niedzieli miesiąca jest tacą inwestycyjną przeznaczoną na potrzeby inwestycyjne w parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.

3. Dziś rozprowadzamy nowy numer „Opiekuna". Zachęcamy do nabywania i czytania.

4. Mamy nową dostawę darów Caritas. Osoby uprawnione do pobierania darów mogą je odebrać w naszym parafialnym punkcie Caritas we wtorek lub w środę w godz. 10.00-12.00.

5. W środę od rana przeżywać będziemy w parafii Jerycho Różańcowe, czyli całodzienną modlitwę różańcową przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Jest to przede wszystkim modlitwa za naszą Ojczyznę. Wszystkich zapraszamy do udziału w tej modlitwie.

6. W czwartek, jak co tydzień, o g. 19.00 zapraszam do kościoła na adorację Jezusa w Eucharystii,
natomiast w piątek o 19.00 zapraszamy młodzież na adorację Najświętszego Sakramentu.

7. Wznawiamy katechezę przedmałżeńską dla młodzieży. Osoby które jesienią ubiegłego roku uczęszczały na tę katechezę zapraszamy na pierwsze tegoroczne spotkanie w piątek o 19.30.

8. W sobotę od g. 9.00 będziemy odwiedzać chorych z posługą sakramentalną. Prosimy swoich chorych do tych odwiedzin przygotować.

9. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Światowy dzień modlitw o powołania.

10. W dniach od 29.07 – 4.08 nasza parafia organizuje – jak co roku w Chłapowie nad morzem -wczasorekolekcje dla dzieci i młodzieży naszego dekanatu. Koszt wyjazdu 400 zł. (można wpłacać ratalnie). Prosimy wcześniej się zapisywać gdyż w późniejszym terminie może zabraknąć wolnych miejsc.