1 Dziś nadal rozprowadzamy numer „Opiekuna" z ubiegłej niedzieli. Na łamach tego numeru są podane między innymi zmiany wikariuszowskie w naszej diecezji. Zachęcamy do nabywania i czytania.

2 Taca z dzisiejszej II Niedzieli miesiąca jest tacą inwestycyjną. Bóg zapłać za ofiary jakie złożyliście na ten cel.

3 W środę będziemy przeżywać tzw. Jerycho Różańcowe czyli całodzienną modlitwę różańcową w int. naszej Ojczyzny. Przez cały dzień kościół będzie otwarty i będzie wystawiony Najświętszy Sakrament. Zapraszamy do udziału w tej modlitwie.

4 W przyszłą niedzielę po Mszy wieczornej o g. 18.00 będzie miało miejsce spotkanie organizacyjne dotyczące wczasorekolekcji nad morzem. Zapraszam na to spotkanie zarówno uczestników, opiekunów jak i rodziców.

5 W dniach od 9 – 15 sierpnia organizujemy po raz czwarty pieszą pielgrzymkę z Błaszek na Jasną Górę. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do księży wikariuszy bądź do kancelarii parafialnej.