1 Dziś nadal rozprowadzamy numer „Opiekuna" z ubiegłej niedzieli. Zachęcamy do nabywania i czytania. Dziś o g. 18.00 kolejna katecheza przedmałżeńska dla przygotowujących się do małżeństwa.

2 W czwartek o g. 19.00 zapraszamy wszystkich chętnych na godzinną adorację Jezusa eucharystycznego.

3 W piątek o g. 19.00 będzie adoracja Jezusa Eucharystycznego dla młodzieży. Zapraszamy!

4 W sobotę o g. 18.00 zapraszamy na Mszę św. wszystkich uczestników tegorocznej pieszej pielgrzymki z Błaszek na Jasną Górę. Po Mszy św. będzie spotkanie popielgrzymkowe.

5 W przyszłą niedzielę o g. 18.00 będzie w naszej parafii kolejna katecheza przedmałżeńska dla tych, którzy w najbliższym czasie chcą zawrzeć sakrament małżeństwa.

6 Trwa remont organów, kaplicy cmentarnej oraz budowa chodnika na cmentarzu. Dwóch kolejnych anonimowych ofiarodawców z Zawad złożyło ofiarę 100 i 200 zł. na ten cel. Bóg zapłać!