1. Dziś rozprowadzamy nowy numer „Opiekuna". Zachęcamy do nabywania i czytania. Dziś o g. 18.00 kolejna katecheza przedmałżeńska dla przygotowujących się do małżeństwa.

2. We wtorek rozpoczyna się miesiąc różańcowy. W dni powszednie: od poniedziałku do piątku dzieci zapraszamy na różaniec o g. 17.00 a dorosłych na Różaniec po Mszy wieczornej. W sobotę różaniec będzie tylko po Mszy św. wieczornej. Intencja różańca na październik: w int. młodzieży naszej parafii.

3. W czwartek o g. 19.00 zapraszamy wszystkich chętnych na godzinną adorację Jezusa eucharystycznego, a w piątek o g. 19.00 na adorację eucharystyczną zapraszamy młodzież.

4. W piątek przypada I piątek miesiąca. Spowiedź pierwszopiątkowa pół godziny przed każdą Mszą św.

5. W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Od g. 9.00 będą odwiedziny chorych z posługą sakramentalną. Prosimy chorych do tych odwiedzin przygotować.

6. Można już zamawiać wypominki roczne i jednorazowe za zmarłych.