1. W ubiegłą niedzielę była zbiórka do puszek przeznaczona na pomoc Kościołowi katolickiemu na Wschodzie. Zebraliśmy na ten cel 500 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

2. Dziś rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje adwentowe prowadzone przez ks. dr. Marcina Wiśniewskiego, naszego diecezjalnego egzorcystę. Szczegółowy program rekolekcji jest wywieszony w gablocie parafialnej i na stronie parafialnej www.parafiablaszki.pl . Jutro wieczorem o g. 18.00 zapraszamy wszystkich małżonków na Mszę św. w ich intencji i naukę stanową dla nich po Mszy św. Spowiedź z udziałem księży z naszego dekanatu będzie we wtorek i w środę już pół godz. przed Mszami św. Prosimy o modlitwę w int. rekolekcji i zapraszamy wszystkich parafian do udziału w tych rekolekcjach.

3. Roraty będą codziennie w tym tygodniu aż do piątku włącznie na Mszy św. o g. 18.00. Dzieci zaś zapraszamy w pon., wtorek i w środę na swoje roraty rekolekcyjne o g. 16.00, a w czw. i w piątek o g. 18.00.

4. Dziś nadal rozprowadzamy numer „Opiekuna" z ubiegłej niedzieli. Zachęcamy do nabywania.
Nadal też można nabywać świece wigilijne „Caritas" – „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Cena 6 zł. Świece można nabywać w zakrystii bądź w kancelarii parafialnej.

5. W czwartek o g. 19.00 zapraszamy wszystkich chętnych na Adorację Jezusa Eucharystycznego, a w piątek o g. 19.00 będzie adoracja Eucharystyczna dla młodzieży.

6. W piątek o g. 19.30 zapraszam na spotkanie wszystkich Radnych parafialnych. Będzie to spotkanie opłatkowe podsumowujące dotychczasową działalność Rady i wytyczające plany na przyszłość.

7. W sobotę od g. 9.00 będziemy odwiedzać chorych z posługą sakramentalną. Jeżeli są nowi chorzy chętni do tych odwiedzin to prosimy ich zgłaszać w tym tygodniu w zakrystii bądź w kancelarii parafialnej.