1. Dziś rozprowadzamy nowy numer „Opiekuna". Zachęcam do nabywania i czytania.

2. W czwartek o g. 19.00 zapraszamy wszystkich chętnych na godzinną adorację Jezusa Eucharystycznego.

3. W piątek o g. 19.00 będzie adoracja eucharystyczna dla młodzieży. Zapraszamy!

4. W sobotę o g. 10.00 będzie kolejne spotkanie wszystkich kandydatów do tegorocznego bierzmowania. Zapraszamy.

5. W Seminarium Duchownym w Kaliszu są organizowane – jak co roku – rekolekcje dla młodzieży męskiej szkół średnich oraz klas III gimnazjów. Dziś kończy się pierwsza tura tych rekolekcji, a druga odbędzie się za tydzień, od 21 – 23 lutego. Młodzież męską zachęcamy do zainteresowania się tą duchową propozycją.

6. Przypominamy, że trwa w naszej parafii Nawiedzenie Rodzin przez Obraz Matki Bożej Jasnogórskiej. Wczoraj (sobota) Obraz zakończył swoją wędrówkę po ul. Kościuszki i poszedł na ul. Polną i Krótką. Z okazji Nawiedzenia mieszkańcy nawiedzanego ostatnio przez Obraz terenu złożyli ofiarę 1170 zł. (Pl. Sulwińskiego – 380 zł. i ul. Kościuszki - 790 zł.), z przeznaczeniem na remont kaplicy cmentarnej. Bóg zapłać za złożone ofiary.

7. W przyszły poniedziałek (24.02.14 r.) odbędzie się pierwsze tegoroczne zebranie Rady Parafialnej. Wszystkich Radnych na to spotkanie serdecznie zapraszamy.