1. W ubiegłą niedzielę po Mszach św. odbyła się zbiórka pieniężna do puszek na klasztory klauzurowe naszej Diecezji. Zebraliśmy na ten cel 630 zł. Bóg zapłać za złożone przez Was ofiary.

2. Dziś nadal rozprowadzamy numer „Opiekuna" z ubiegłej niedzieli. Zachęcam do nabywania i czytania.

3. Dzisiejsza taca, z racji II Niedzieli miesiąca, jest tacą inwestycyjną przeznaczoną na potrzeby inwestycyjne w parafii Bóg zapłać za ofiary jakie złożyliście na ten cel.

4. W czwartek o g. 19.00 zapraszamy wszystkich chętnych na godzinną adorację Jezusa Eucharystycznego.

5. W piątek o g. 19.00 będzie adoracja eucharystyczna dla młodzieży. Zapraszamy!

6. W sobotę o g. 10.00 będzie zbiórka ministrantów z ks. Rafałem. Wszystkich ministrantów i tych, którzy są kandydatami na ministrantów na tę zbiórkę zapraszamy.

7. W Seminarium Duchownym w Kaliszu są organizowane – jak co roku – rekolekcje dla młodzieży męskiej szkół średnich oraz klas III gimnazjów. Odbędą się one w dwóch turach:
1) 14 – 16 lutego
2) 21 – 23 lutego. Młodzież męską zachęcamy do zainteresowania się tą duchową propozycją.

8. Przypominamy, że trwa w naszej parafii Nawiedzenie Rodzin przez Obraz Matki Bożej Jasnogórskiej. W tym tygodniu Obraz zakończy swoją wędrówkę po ul. Kościuszki i pójdzie na ul. Polną i Krótką. Uroczyste przekazanie Obrazu będzie miało miejsce w najbliższą sobotę na Mszy św. wieczornej o g. 18.00. Zapraszamy więc mieszkańców Pl. Sulwińskiego i ul. Kościuszki na Mszę św. dziękczynną za dar Nawiedzenia a przedstawicieli ul. Polnej i Krótkiej prosimy o przejęcie Obrazu podczas tej Mszy św.