1. W ubiegłą niedzielę po Mszach św. odbyła się zbiórka do puszek na pomoc dla polskich misjonarzy. Zebraliśmy na ten cel 900 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

2. Dziś po wszystkich Mszach św. Radni Parafialni, jak co miesiąc, będą przeprowadzać zbiórkę pieniężną na rzecz renowacji (tynkowania) naszego kościoła.

3. Dziś rozprowadzamy nowy numer „Opiekuna" oraz nowy numer „Okna Wiary". Bardzo dużo wartościowych artykułów. Zachęcam do nabywania i czytania. Nadal też rozprowadzamy nową książkę pt. „Wszystko o wielkanocy". Koszt książki wynosi 5 zł. Zachęcamy wszystkich do nabywania dla siebie i dla innych na prezent.

4. Jutro ( poniedziałek -29 lutego), o g. 19.00 zapraszamy na pierwsze tegoroczne spotkanie wszystkich Radnych Parafialnych.

5. We wtorek – 1 marca, będziemy w Polsce obchodzić, po raz kolejny, Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych". Dlatego we wtorek o g. 12.00 będzie w naszym kościele parafialnym zamówiona przez władze naszej Gminy Msza św. w int. „Żołnierzy Wyklętych" i wszystkich ofiar systemu komunistycznego. Zapraszamy do udziału w tej Mszy św.

6. We wtorek na g. 16.30 zapraszamy na kolejne spotkanie wszystkie dzieci pierwszokomunijne z rodzicami. Na spotkaniu będą rozdawane książeczki pierwszokomunijne.

7. W środę próba zespołu Mocni Głosem o godz. 16:30, kółko gitarowe o godz. 15:30.
8. W czwartek o g. 19.00 zapraszamy wszystkich chętnych na godzinną adorację Jezusa Eucharystycznego

9. W piątek odbędzie się czuwanie wielkopostne. Zapraszamy szczególnie młodzież. O g. 18.30 spotkanie obowiązkowe dla wszystkich, którzy jadą na ŚDM do Krakowa

10. W tym tygodniu przypada I Piątek i I Sobota miesiąca. Jest więc okazja do spowiedzi, już pół godziny przed Mszami św. W sobotę z racji I Soboty miesiąca po Mszy św. wieczornej będzie Różaniec fatimski. Intencja różańcowa na marzec: „O nawrócenie grzeszników".

11. W sobotę o g. 10.00 zapraszamy na spotkanie wszystkich tegorocznych kandydatów do bierzmowania.

12. Za dwa tygodnie, w niedzielę 13 marca rozpoczniemy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne (parafialne i szkolne). Prosimy już wszystkich o modlitwę w intencji tych rekolekcji.

13. Przypominamy, że w Wielkim Poście w naszej świątyni, w każdy piątek o g. 17.00 jest nabożeństwo „Drogi Krzyżowej", a w niedziele o g. 17.00 „Gorzkie Żale". Zapraszamy i zachęcamy wszystkich do licznego udziału w tych nabożeństwach.

14. W sobotę – 19 marca organizujemy wyjazd autokarowy na Misterium Męki Pańskiej do Poznania. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Rafała.

15. Na stolikach pod chórem są położone papierowe skarbonki. Zachęcamy do wzięcia ze sobą tych wielkopostnych skarbonek miłosierdzia, w które – jak co roku – składamy jałmużnę wielkopostną przeznaczoną na wsparcie biednych osób. Skarbonki te prosimy przynieść na liturgię w Wielki Czwartek lub Wielki Piątek. Można też brać ze sobą archiwalne czasopismo „Szukajmy Razem" poświęcone tematowi cierpienia.