1.    Wczoraj (sobota) zakończył się w naszej parafii tzw. Biały Tydzień. Dzieciom pierwszokomunijnym i ich rodzicom dziękujemy za codzienne uczestnictwo we Mszy św. oraz za udział w pielgrzymce na Jasną Górę.

2.    Dziś  rozprowadzamy nowy numer „Opiekuna”. W nowym numerze mamy prezentację  diakonów, którzy za kilka dni przyjmą święcenia kapłańskie i rozpoczną posługę w naszej diecezji; są też tematy związane z „Objawieniami w Fatimie”. Zachęcamy do nabywania !

3.    Jutro (poniedziałek), na g. 15.30 zapraszamy na spotkanie do kościoła wszystkie dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do I Komunii św. Będzie to spotkanie przygotowujące do Komunii św. rocznicowej, która odbędzie się w przyszłą niedzielę, w uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego,  o g. 10.00. Miejsca w nawie głównej i w prezbiterium naszego kościoła prosimy zostawić w przyszłą niedzielę o g. 10.00 wolne dla dzieci rocznicowych i ich rodziców.

4.    W poniedziałek, wtorek i w środę przeżywać będziemy dni modlitw o dobre urodzaje, z procesją błagalną o błogosławieństwo w pracy i  o urodzaje. Zapraszamy na nabożeństwa błagalne w tych dniach po Mszy św. o g. 18.00.

5.    W czwartek o g. 19.00, zapraszamy  chętnych na godzinną adorację Jezusa  w Eucharystii.

6.    W piątek – 26 maja, przypada Dzień Matki. Wszystkim mamom złóżmy w tym dniu  najlepsze życzenia i ogarniajmy je swoją modlitwą, zarówno te żyjące jak i zmarłe.

7.    W przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach św. Radni Parafialni, jak co miesiąc, będą przeprowadzać zbiórkę pieniężną na rzecz renowacji naszego kościoła. Będą też rozdawane stosowne cegiełki.

8.    W sobotę 3 czerwca odbędzie się z naszej parafii wyjazd na Lednicę. Koszt wyjazdu to 50zł (cena obejmuje: przejazd, ubezpieczenie i wejście na pola lednickie) – zapisy u ks. Marcina.