OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIV NIEDZIELI ZWYKŁEJ

Od jutra do czwartku przeżywamy w Kościele kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

W środę, 17 września, przypada 69. rocznica napaści Związku Radzieckiego na Polskę. Módlmy się za ofiary tej wielkiej naszej narodowej tragedii.

W czwartek, 18 września, obchodzimy w Polsce święto patrona młodzieży – św. Stanisława Kostki. Przez jego orędownictwo prośmy o wiarę zdolną kształtować ludzi młodych oraz o siły i moce dla wszystkich odpowiedzialnych za religijne wychowanie młodzieży.

Pod koniec września rozpoczniemy w naszej parafii cykl katechez przedmałżeńskich przygotowujących do zawarcia sakramentu małżeństwa. Wszyscy, którzy ukończyli już Gimnazjum, a nie uczęszczali jeszcze na takie katechezy niech się przygotują aby w nich teraz uczestniczyć.

Zapowiedzi przedślubne:

1/ Kołodziejczyk Łukasz, kaw. zam. Kwasków, par. tut. i Sibińska Justyna, panna, zam. Zawady, par. tut. – zap. II.

2/Witkowski Tomasz, kaw. zam. Błaszki, ul. Sportowa i Ciapa Ewa, panna, zam. Chajew, par. Kliczków Mały – zap. I.